Bartłomiej Bojko - fot. Bodziach
Sobota, 15 marca 2014 r. godz. 17:46

Koszykówka: Legia 87-63 Polonia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W rozegranym dziś na Bemowie pierwszym meczu I rundy play-off koszykarze Legii wygrali z Polonią Warszawa 87-63. Wyniki poszczególnych kwart: 24-7, 16-17, 28-15, 19-24. Więcej informacji i filmy wkrótce w dziale Koszykówka. Drugie spotkanie rozegrane zostanie w przyszłą sobotę o 14:00 w hali przy Konwiktorskiej. Rywalizacja toczy się do dwóch wygranych.
Fotoreportaż z meczu - 34 zdjęcia Hagiego
Fotoreportaż z meczu - 35 zdjęć Tasiorzycy

W przypadku remisu po dwóch meczach, decydujące trzecie spotkanie odbędzie się w środę 26 marca na Bemowie. Aby awansować do I ligi, legioniści muszą pokonać w play-off trzech przeciwników.

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (2)

mały(mr), 15.03.2014 22:46:09 - *.dynamic.chello.pl

PEPE, wygrałeś mecz z Polonią w I kwarcie, zniszczyłeś mózg Polonii, czyli Popiołka, znakomity mecz, mądrość , rozwaga, rzut, wszystko było OK. Wiem coś o tym bo też kiedyś biegałem dla ukochanej Legii jako jej wychowanek. Pozostali: gratulacje za wygraną, ale ćwiczyć rozbijanie strefy do bólu, bo czwarta kwarta do d.....y mimo wysokiej wygranej, a jak trener się zdenerwuje to posadzi Cechniaka, nie wiedzieć dlaczego, na ławkę na wszystkie mecze play-off. Wielce Szanowny Trenerze Panie Piotrze trochę luzu, Damian na boisku i wynik z Polonią: 110: 50, tylko wysoko mu rzucać piłki- nikt mu jej nie odbierze, tylko żeby wyszedł w górę chociaż na 1 cm. Damian jesteś OK. Trochę się pomądrzyłem ale też trochę grałem w ukochanej Legii:- 4 lata w juniorach Legii-brązowy medal w Mistrzostwach Polski, a później cztery lata w pierwszej drużynie Legii - Puchar Polski w 1970 roku, ale kiedy to było 44 lat temu. Pozdrawiam wszystkich.

Pepe, 15.03.2014 23:13:34 - *.dynamic.mm.pl

Taki szalik szyty własne roboty co ta Pani miała z czarnymi paskami i barwy Legii miałem na samym początku mojej przygody z Legią szacunek