Jacek Magiera - fot. turi / Legionisci.com
Środa, 23 kwietnia 2014 r. godz. 19:20

III liga: OKS Otwock 2-1 Legia II

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Drugą porażkę z rzędu zanotowały rezerwy Legii. W spotkaniu rozegranym w Otwocku podopieczni Jacka Magiery ulegli gospodarzom 1-2. "Wojskowi" objęli prowadzenie w 8. minucie po trafieniu Wojciecha Kochańskiego. Po przerwie Dominik Dukalski doprowadził do wyrównania, a w 62. minucie Tomasz Karaś wykorzystał rzut karny. Legioniści utrzymali prowadzenie w tabeli III ligi, ale tyle samo punktów ma Broń Radom.

Rezerwy Legii prezentowały się dobrze tylko przez pierwsze 25 minut Najpierw prawidłowego gola głową (nie wiedzieć czemu nieuznanego przez arbitra, który dopatrzył się spalonego) zdobył głową Arak, a w 8. minucie po kolejnym stałym fragmencie gry, bramkę zdobył Kochański. Później gospodarze przejęli inicjatywę i skutecznie wytrącali legionistów z rytmu. Bramka na 1-1 padła po zamieszaniu podbramkowym, natomiast w decydującej o wyniku akcji gospodarze dwukrotnie trafili w słupek, a następnie Kopczyński zdaniem arbitra faulował w polu karnym Karasia, choć wydaje się, że to nasz zawodnik wybijający piłkę na róg został kopnięty przez szarżującego gracza drużyny gospodarzy. Sam poszkodowany skutecznie wykonał jedenastkę. Legioniści w ostatnim kwadransie rozpaczliwie atakowali, jednak nie byli w stanie stworzyć sobie stuprocentowej okazji bramkowej, bądź byli łapani na spalonych.

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

III liga: OKS Otwock 2-1 (0-1) Legia II Warszawa
0-1 - 8' Wojciech Kochański
1-1 - 51' Dominik Dukalski
2-1 - 62' Tomasz Karaś (karny)

Legia II: Skaba - Misiak, Kochański, Budek, Rozmus - Bajdur, Kalinkowski (71' Parobczyk), Kopczyński (61' Zawal), Tomasiewicz (77' Moneta), Bartczak (61' Ryczkowski) - Arak
Rezerwa: Smyłek, Turzyniecki, Wieteska

Otwock: Wysocki - Bobrowski, Karaś, Agu, Romanow, Bylak (75' Brewczyński), Piwko, Gwiazda (90' Falkowski), Zieliński (90' Kęsek), Łuszczyński (90' Przybysz) - Dukalski

żółta: Agu, Brewczyński, Piwko, Zieliński (Otwock) - Kalinkowski, Kopczyński, Zawal (Legia)

widzów: 400

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (15)

kryniek76, 23.04.2014 19:32:43 - *.jmdi.pl

ogólnie kryzysik lub brak chęci awansu ....

artic, 23.04.2014 20:14:35 - *.adsl.inetia.pl

Magiera ani be ani me raczki zlozone zielona legijna bluza adidaski przechadzal sie przy linii i ani slowa wkur.... jest taki sposob prowadzenia druzyny to juz ten chyba drugi trener zyl na lawce bo Muszynski stal oparty o parkan pod koniec !!! (moze po lufie byl i go puszczalo bo czerwony jakis na twarzy) a prezio Lesny byl na meczu w towarzystwie tego araba.

midr, 23.04.2014 20:35:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wynik meczu nie przystoi liderowi ! LEGIA !!!

acab, 23.04.2014 20:38:00 - *.adsl.inetia.pl

Kibicowsko : Pod stadionem baaardzo dużo policji spisywani są nawet zwykli przechodni wokół stadionu.

midr, 23.04.2014 20:51:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pogon Grodzisk tak jak LEGIA II rowniez nie zdobyla punktow z GKP Targowek ! LEGIA !!!

Ultra Marynarz, 24.04.2014 10:03:46 - *.adsl.inetia.pl

Ale chamstwo w tym Otwocku, bez kitu.. Podnieta, że z Legią wygrali na maxa..
Stadion jak za Gierka, a ludzie-typowa zbieranina spod lubelskich wiosek.
GNLS!!!

PureHate, 24.04.2014 13:35:05 - *.free.aero2.net.pl

Ty Ultra Ciota jesteś nie ultra marynarz . W ogórkowych ligach zawsze jest folklor i pełno buraczanych lokalnych pijaczków , nie ma co się dziwić ani napinać jak bilet jest za 5/10 PLN .Chyba że dla ciebie chamstwem jest wygranie z Legią albo zazwyczaj zasiadasz w lożach, a no to sorry,nie załapałem.Byłem na meczu za namową kolegi , pewien po 15 minutach że Legia wygra bo OKS odstawał poziomem , ale zaczęło się kopanie małolatów po nogach no i wynik jest jaki jest. W sumie komedia nie mecz.
Karny którego nie powinno być ,bo zawodnik potknął się o własną nogę. Sędzia ogólnie to chyba z łapanki z ulicy jakiś.
Pozdro

@purehate, 24.04.2014 15:24:21 - *.adsl.inetia.pl

no wiesz ja sie odstawia nogi i mysli ze wygra na stojaka to sory a kopanie po nogach jak sie boja malolaty to niech zmienia dyscypline taka jest pilka mysle ze sedzia nie wypaczyl wyniku meczu i na koniec magiera jacek to napisalem juz wyzej jaby krzknol raz drugi zmobilizowal podpowiedzial z lawki to by bylo lepiej ale magiera jak to megiera.

prezesunio, 24.04.2014 15:43:04 - *.bartnet.pl

do artic- od Muchy to wara. Koleś wymiata takich jak ty. Może czas już na powrót Darka Banasika. Duet Banasik - Mucha wiele osiągnęli z tym zespołem.Czekam na ich powrót !!!!

jnq, 24.04.2014 16:12:57 - *.merinet.pl

@purehate, 24.04.2014 15:24 - *.adsl.inetia.pl

nie krzyknol tak ziomek, baletnice uwazaja na swoje nozki bo przeciez ManU czy ACMilany nie kupia pilkarza bez nogi, nie? to co sie beda w"pseudrewnolidze" mlode gwizady staraly.....

@prezesunio, 24.04.2014 18:46:37 - *.adsl.inetia.pl

Ja do p. Marcina nic nie mam to tylko fakt opieral sie o parkan w koncowce i wygladal na zmeczonego zreszta w przerwie czestowal tego araba i prezesa Lesnodorskiego fajurami to prezio by cos zauwazyl jakby bylo cos nie tak ;) nie kibicowalem ani otwockowi ani dwojce poszedlem sobie popatrzec na mecz poprostu moze rzeczywiscie p.Banasiak byl lepszym trenerem od Magiery bo ten nic nie podpowiadal graczom tylko stal z zalozonymi rekoma caly mecz bez slowa a potem sa takie skutki jak brak walki np .legijny gracz nr.16 dal sie odepchnac rownie cherlawemu jak on 'otwockiemu' murzynkowi ze az na tartanowej biezni wyladowal zdaje sie z fikolkiem jeszcze poscierana noga i upierdzielonym strojem ale jak sie ma takiego trenera.....

karczewiok, 24.04.2014 20:47:04 - *.free.aero2.net.pl