Niedziela, 18 maja 2014 r. godz. 20:22

Dankowski: Legia wykorzystała słabsze momenty

Mishka, źródło: Legionisci.com

Józef Dankowski (trener Górnika): Gratuluję trenerowi i zespołowi Legii. Drużyna Górnika pokazała, że potrafi grać w piłkę - nie ma co dywagować - już z mistrzem Polski. Przyjdzie czas na analizę. Pierwsza połowa nie dostarczyła tyle emocji, co druga. Były dobre momenty w grze Górnika, były też z przestojami, które Legia łatwo wykorzystała. Strzeliła dwie bramki, a później przeżywała trudne chwile.
Dusan Kuciak musiał wykazać się dużymi umiejętnościami, żeby nie stracić bramki na 3-3. Zdawaliśmy sobie sprawę z siły rażenia Legii i z tego, że na każdej pozycji dysponuje dobrym zawodnikiem. Teraz musimy się zastanawiać nad kolejnym meczem.

Komentarze: (12)

kermit, 18.05.2014 21:06:30 - *.dynamic.chello.pl

Jako warszawiak z Bródna jestem kibicem Legii od zawsze ale mam sentyment do Górnika bo rodziłem się tego dnia gdy Górnik grał pamiętny mecz z Romą. Ojciec miał dylemat - mecz czy porodówka :) Wybrał MECZ!!!!

midr, 18.05.2014 21:44:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wykorzystane przestoje Gornika wykorzystala LEGIA !

rob bandit, 18.05.2014 21:47:50 - *.satfilm.net.pl

górnik wykorzystał słabsze momenty i zdobył dwie bramki za dużo...Mistrza w Warszawie,mamy Mistrza w Warszawie!!!Pozdrowienia z Kujaw!!!

L fan, 18.05.2014 21:58:53 - *.warszawa.vectranet.pl

Dankowski 3 poprzeczki w pierwszej połowie to jakby wpadło do przerwy bylibyście w czarnej dooopie

cyniek, 18.05.2014 22:07:57 - *.play-internet.pl

kermit co drugi facet by tak zrobil to swiadczy ze masz spoko ojca

L!66, 18.05.2014 23:18:39 - *.warszawa.vectranet.pl

Mój pierwszy mecz na Legiutce (z ojcem) przeciwko Górnikowi . To był chyba 76 albo 77 rok. Pamiętam że z wolnego strzelił nam bramkę właśnie Dankowski.. Ciekawe czy to ten. L!

Arek, 19.05.2014 00:48:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak Legia ich docisnęła to strzeliła bramkę i te poprzeczki były, więc ja to bym powiedział, że to oni wykorzystali słabsze momenty Legii a ten Olkowski to chyba strzały życia oddał.

reinmar, 19.05.2014 01:19:21 - *.dynamic.chello.pl

@L!66 - jeśli rok 76 to nie ten. Obecny trener Górnika był jego piłkarzem w latach 80-ch (1982 - 1990).

olo, 19.05.2014 07:46:47 - *.35.citimedia.pl

do Cyniek
tak spoko wybrać mecz zamiast radości z żoną powodu urodzenia dziecka. Spoko żona i dziecko mają wskazówkę czy wybrać tatę czy"wujka" dla którego ważniejsza jest rodzina a nie skórokopy

do kermit, 19.05.2014 10:09:39 - *.16-1.cable.virginm.net

Gdyby grala Legia to rozumiem dylemat , ale Gornik to jakbym wybieral miedzy Rhianna a Conczita Wurst .....

b, 19.05.2014 10:47:06 - *.16-1.cable.virginm.net

Dankowski , Legia grala kolejny mecz bez napastnika gdyby zamiast Dudy lub Kucharza zagral ktos z SS to do przerwy bysmy was zmasakrowali

skye, 19.05.2014 11:30:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dankowski jak typowy piłkarz/trener z ekstraklasy, wychodzi z założenia, że skoro nikt ich nie chwali, to muszą chwalić się się sami. I tak mamy kolejny wywiad pomeczowy gdzie w tym wypadku trener, a przeważnie piłkarz, opowiada o tym, jak to Legia musiała się wspiąć na wyżyny swoich umiejętności, żeby ich ograć, bo walczyli jak lwy i inne takie ceregiele. Olkowski miał strasznie dużo szczęścia w tym meczu, bo nawet nie patrzył gdzie strzela, tylko oczy na piłkę.