Sobota, 4 kwietnia 2015 r. godz. 16:30

Rugby: KS Budowlani Łódź 30-31 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

Rugbiści Legii wygrali w Łodzi z Budowlanymi jednym punktem! Do przerwy gospodarze prowadzili 20-5, ale po zmianie stron drużyna ze stolicy doprowadziła do wyniku 30-31. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Rugby.

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (3)

pytanie, 04.04.2015 17:04:07 - *.play-internet.pl

w środę, 4 czerwca 2014 na legionisci.com zapraszano na mecz rugby Legia - Budowlani Łódź słowami: "o godzinie 20 rugbiści Legii zagrają mecz barażowy o awans do I ligi. Przeciwnikiem będą Budowlani Łódź.
Zwycięzca piątkowego pojedynku zapewni sobie grę na zapleczu ekstraklasy w sezonie 2014/15. Mecz nie będzie imprezą masową, obejrzeć go będzie mogło maksymalnie 999 kibiców."

Legia wygrała, czyli jak rozumiem wygrała baraż i awansowała do wyższej klasy rozgrywkowej, a mimo to nadal gra na jednym poziomie z Budowlanymi? No chyba, że Budowlani Łódź to inna ekipa niż KS Budowlani Łódź

Redakcja (LL!): To są dwa różne zespoły - jeden gra w Ekstralidze (Budowlani), a drugi w I lidze (KS Budowlani).

pytanie CD, 04.04.2015 17:15:06 - *.play-internet.pl

jak rozumiem "Ekstraliga" jest "lepsza" o I ligi tak jak w piłce nożnej Ekstraklasa jest wyższą klasą rozgrywkową niż I liga

w związku z tym skoro Legia pokonała Budowlanych i wygrała baraż, awansując tym samym do I ligi (przeciwnik tam nie awansował, czyli został w II lidze), gdzie grają KS Budowlani, a jeszcze wyżej w Ekstralidze są Budowlani, to jakich Budowlanych pokonała w barażu gwarantującym awans z II do I ligi, gdzie gra teraz? XYZ Budowlanych Łódź?

Redakcja (LL!): Legia grała baraż z KS Budowlani z I ligi, którzy powinni spaść do II ligi. Jednakże w związku z wycofaniem się z rozgrywek Czarnych Pruszcz Gdański, Budowlani mimo przegranego barażu, utrzymali się w I lidze.

Łukasz Żuchowski, 04.04.2015 22:50:21 - *.lodz.mm.pl

Oto pełna Fotorelacja z mecz dzisiejszego.