Niedziela, 18 października 2015 r. godz. 20:14

Koszykówka: Miasto Szkła Krosno 88-73 Legia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W rozegranym dziś meczu I ligi koszykówki koszykarze Legii przegrali na wyjeździe z Miastem Szkła Krosno 73-88. Wyniki kwart: 31-11, 21-25, 20-14, 16-23. Było to spotkanie dwóch do tej pory niepokonanych drużyn I ligi. Kolejny mecz legioniści rozegrają w najbliższą środę w Pruszkowie z miejscowym Zniczem Basket. Więcej informacji w dziale Koszykówka

Miasto Szkła Krosno 88-73 (31-11, 21-25, 20-14, 16-23) Legia Warszawa
Miasto Szkła: Patryk Pełka 15 (1) *, Dariusz Wyka 14 (1) *, Dawid Bręk 13 (3) *, Szymon Rduch 12 (2) *, Michał Baran 11 (1), Jakub Dłuski 10, Filip Małgorzaciak 8 (2) *, Dariusz Oczkowicz 3 *, Przemysław Galewski 2, Huber Rak -.
trener: Michał Baran

Legia: Adam Linowski 12 *, Grzegorz Malewski 10 (2), Marek Szumełda-Krzycki 8 (2), Mateusz Bierwagen 7 *, Marcel Wilczek 7 (1) *, Cezary Trybański 7, Tomasz Andrzejewski 7 (1), Marcin Kosiński 5, Łukasz Wilczek (k) 5 *, Adam Parzych 4 *, Michał Aleksandrowicz 1.
trener: Michał Spychała, as. Piotr Bakun

Sędziowie: Marek Czernek, Arkadiusz Wojna, Tomasz Tybor ; Komisarz: Zbigniew Nowocin

Komentarze: (6)

zen, 18.10.2015 21:13:11 - *.dynamic.chello.pl

To był test wartości tego zespołu.Wypadł żle.

tajny, 18.10.2015 21:27:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Cóż Legio szkoda... ale w środę będzie lepiej :):)
Pozdrowienia z Nad Morskiej Stolicy Kotwica Kołobrzeg

:), 18.10.2015 21:33:36 - *.dynamic.chello.pl

Kochana redakcjo, kiedy rywalizacja będzie ze ślunska ?:)

ee, 18.10.2015 21:49:09 - *.203

Dno...

lsr, 18.10.2015 23:44:34 - *.dynamic.chello.pl

W tym momencie ta porażka większego znaczenia nie ma, stanowi jednak poważne ostrzeżenie i daje do myślenia, czy faktycznie dysponujemy drużyną, która jest w stanie wywalczyć awans

basta, 19.10.2015 12:18:58 - *.bialystok.vectranet.pl

Przegrana 20 punktami w I kwarcie to coś więcej niż " graliśmy słabo w obronie" jak powiedział Pan Spychała. Czy jest to realizacja wskazówek Prezesa, który swego czasu uzasadniał zmianę trenera koniecznością gry ofensywnej a nie obronnej jaką miał preferować Trener Bakun? Jeśli, nie daj Boże, tak - to proszę Pana Prezesa o wnikliwe prześledzenie - kwarta po kwarcie wyników i statystyk w dotychczasowych wygranych meczach (między nami mówiąc z bardzo przeciętnymi drużynami). Jestem bardzo zaniepokojony.