Sobota, 24 października 2015 r. godz. 19:02

Koszykówka: Spójnia Stargard Szczeciński 82-80 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W rozegranym dziś w Stargardzie meczu I ligi koszykówki Legia przegrała ze Spójnią 80-82. Spotkanie było bardzo zacięte, a do wyłonienia zwycięzcy niezbędna była dogrywka. Wyniki kwart: 20-21, 19-13, 17-18, 16-20, d. 10-8. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają w najbliższy piątek o 20:00 w hali Koło. Bilety na ten mecz można kupować w kasach Legii. Więcej informacji w dziale Koszykówka.
Fotoreportaż z meczu - 38 zdjęć Bodziacha

Komentarze: (11)

L., 24.10.2015 19:07:39 - *.104

Ja pier.................!!!!!!!!!!!!!!!! Andrzej - wchodzi ratuje mecz trafia rzut za rzutem i kogo zdejmuje trener w koncowce??? Ł.Wilczek w dogrywce 1/4 za 2 0/2 za 3. Pytanie po co forsujesz rzut człowieku jak przez 4 kwarty masz 0/5 za 3 i niewiele lepiej za 2. GRAMY DLA DRUZYNY, A NIE DLA SIEBIE!!!! Nie wspomnę o obronie profesora Pacochy

Marcin, 24.10.2015 19:15:23 - *.static.ip.netia.com.pl

Lipa straszna, wynik na styku, ale jednak w czapkę, przez tydzień licząc powrót z dzisiejszego meczu Legionisci przejechali ponad 1700km. Nie była to udana trasa...

kurde, 24.10.2015 19:23:51 - *.dynamic.chello.pl

Feralna ta sobota, sekcje przegrywają, całe szczęście że (L) II win.

LEGIAkosz, 24.10.2015 19:29:35 - *.static.ip.netia.com.pl

DLACZEGO NIE MOŻNA zakupic bilety na mecze koszykówki przez internet ? W tamtym sezonie tak mozna było zrobić, co ułatwiało życie. A teraz trzeba jechać na Łazienkowską, aby być szczęśliwym posiadaczem biletu na kosza.

11, 24.10.2015 22:27:43 - *.adsl.inetia.pl

Powoli robi się @Operacjautrzymanie

@LEGIAkosz, 24.10.2015 22:34:29 - *.adsl.inetia.pl

Przez internet można było kupić bilety na mecze rozgrywane na Torwarze, na pozostałe mecze bilety były w kasach Legii i na Hali.

muuu, 24.10.2015 22:49:55 - *.static.chello.pl

krowa ktora duzo muczy malo mleka daje #operacjaawans

zen, 24.10.2015 23:05:12 - *.dynamic.chello.pl

Aż serducho boli.....tyle oczekiwań i nadzieji.........Już trzeba mysleć co zrobić z tym zespołem.

@L, 25.10.2015 09:56:12 - *.static.ip.netia.com.pl

Zgadzam się w 100% . Może Czarny tak samo by uratował mecz w Pruszkowie jakby zagrał chociaż 5min, a nie spędził cały mecz na ławce.

M, 25.10.2015 10:02:42 - *.dynamic.chello.pl

Gratulacje dla Andrzeja! Nie widziałem meczu, ale śledziłem relację tekstową. Super występ, obyś więcej minut dostawał!

see, 25.10.2015 15:03:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W zeszłym sezonie też początkowo dostawali w d..
Trzymamy kciuki- do roboty Panowie - nie rozczulać się nad sobą !!!!