Konrad Michalak - fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 6 sierpnia 2016 r. godz. 13:50

III liga: Legia II Warszawa 2-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 1. kolejki III ligi grupy 1 rozegranym w Ząbkach rezerwy Legii Warszawa przegrały z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 2-3. Goście objęli prowadzenie w 25. minucie po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez Grzegorza Domżalskiego. W polu karnym faulował Mateusz Wieteska. Przed przerwą wyrównał Eryk Rakowski.

Podopieczni Krzysztofa Dębka wyszli na prowadzenie w 74. minucie po trafieniu Konrada Michalaka, ale chwilę później wyrównał Kamil Jackiewicz. W 81. minucie Drwęca przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę po bramce Michała Pietronia.

III liga: Legia II Warszawa 2-3 (1-1) Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
0-1 - 24' Grzegorz Domżalski (karny)
1-1 - 41' Eryk Rakowski
2-1 - 74' Konrad Michalak
2-2 - 75' Kamil Jackiewicz
2-3 - 81' Michał Pietroń

Legia II: 1. Radosław Majecki - 24. Jakub Szrek, 4. Mateusz Zawal, 5. Mateusz Wieteska (46' 11. Aleksander Waniek), 26. Eryk Rakowski - 6. Adam Ryczkowski (62' 17. Konrad Michalak), 16. Bartłomiej Urbański, 14. Adrian Małachowski, 19. Michał Suchanek (46' 7. Tomasz Nawotka) - 22. Sadam Sulley (57' 8. Michał Trąbka), 9. Jarosław Niezgoda

Rezerwa: 33. Dominik Kąkolewski, 2. Bartosz Skowron, 21. Patryk Czarnowski.

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

Komentarze: (18)

zz, 06.08.2016 13:58:37 - *.dynamic.chello.pl

Asy znowu wstyd Legii przynoszą... Nigdy się z tej ligi nie wygrzebią. Ciągle mnie śmieszy jak sobie przypominam ten lament, gdy kazali im grać w tej lidze, a nie wyższej... Oby nie spadli niżej.

ee, 06.08.2016 14:00:18 - *.adsl.inetia.pl

haha znowu zaczyna sie padaka , ,,zdolna mlodziez'' , Czerczesow wiedzial co mowi :)

ff, 06.08.2016 14:20:59 - *.centertel.pl

To jest przyszlosc Legii.

abc, 06.08.2016 14:25:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ile tacy kopacze w rezerwach zarabiają?

andreas, 06.08.2016 14:46:46 - *.dynamic.chello.pl

zaczyna się a na koniec sezonu będzie strach przed spadkiem. Wtedy rozwiążą to towarzystwo bo chłopaki nie mają szans gry w 1. Juniorzy też 0:0 w Rzeszowie.

spokojnie, 06.08.2016 15:06:30 - *.static.ip.netia.com.pl

Spokojnie ludzie, jedna porażka to jeszcze nie powód to obaw. Zdolną młodzież mamy, wygraliśmy przecież CLJ w zeszłym sezonie.

Jak im wychodzi to nikt z was nie komentuje, ale jak przegrają to wszyscy nagle wyskakują z hejtem.

Wilanowiak, 06.08.2016 15:15:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Słabo. Sulley nie dał rady?

czesiu michniewicz, 06.08.2016 15:27:23 - *.dynamic.chello.pl

A gdzie ten serb kulenovic? Nie chce grać w rezerwach?

Cch, 06.08.2016 15:58:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Podbijam pytanie o serba. Gdzies czytalem ze jest problem go zarejestrowac bo ma 16 lat i zmienil barwy, no ale w 3lidze to chyba moga go zglosic..

Miro, 06.08.2016 16:23:30 - *.w193-251.abo.wanadoo.fr

Kulenović jest chorwatem debilu.

yogi, 06.08.2016 17:11:46 - *.centertel.pl

Bardzo czesto jestem w Nowym Miescie Lubawskim poniwaz mam tam tescia, wiec przy okazji zdarza mi sie bywac na stadionie Drwecy. Niestety nie ma tam ostatnio dopingu bo maja jakis konflikt z sponsorem. Pozdrawiam Cie Tadeuszu tesciu drogi !

xyz, 06.08.2016 17:49:47 - *.18-2.cable.virginm.net

Nie ma sie czemu dziwic.Grupa Warminsko-Mazursko-Podlaska byla silniejsza od Lodzko-Mazowieckiej.Od Drwecy silniejsze druzyny maja Morag,Elk i Lomza.Co Roku druzyny z tej grupy wygrywaja barze o 2 Lige.

xyz, 06.08.2016 19:03:42 - *.18-2.cable.virginm.net

Ursus remisuje w ostatniej minucie na 1-1 z Moragiem.Concordia Elblag(8 druzyna.utrzymanie) remisuje 1-1 z Sokolem A.Lodzki.Legia II przegrywa z Drweca.To jest potwierdzenie ,tego co napisalem powyzej.

Do xyz, 06.08.2016 21:33:22 - *.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Poczekaj pare kolejek a nie sie podniecasz, widziales jak grala dzis Legia, Drweca szacunek za 3pkt, ale kto byl to widzial ze dosc szczesliwe zwyciestwo bo za pilka troszeczke pobiegali. Mlodzi troszke sie zapomnieli na 5 min i bylo po ptakach. Jak tak ma grac jedna z sil tej ligi to o Legie jestem spokojny

Zenon, 06.08.2016 23:37:32 - *.centertel.pl

Pamiętajcie że nasza młodzież 19-20 lat, gra ze "starymi koniami" bez wiekowych ograniczeń. Spoko, niech walczą, uczą się grać piłką z seniorami. Tu wyniki nie są aż tak istotne, chociaż wolałbym aby uczyli się na poziomie II ligi.
Poza tym co to byłaby sztuka awansować, gdyby Legia wysłała do III ligi ławkowiczów z Ekstraklasy? Niech młodzi widzą, ile brakuje im do seniorów nawet III ligowych, może woda sodowa będzie mniej huczała a marzenia o Ekstraklasie zweryfikowane przez III ligowych grajków spowoduje że młode talenty przyłożą się poprostu do ciężkiej pracy.

Grajcie na Rzeźniczaka, 07.08.2016 10:11:51 - *.dynamic.chello.pl

No właśnie... co z Kulenovicem?

W, 07.08.2016 12:02:28 - *.play-internet.pl

HURAGAN WOŁOMIN - ŁKS Łódź 0:0

fan Legii, 07.08.2016 13:55:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciągle ten sam problem .Jedynkowicze nie potrafią zrobić różnicy na boisku,ze starszymi od siebie . Ciągle grają wolniej niż przeciwnik. Nawet trzydziestoparolatkowie są szybsi niż nasi młodzieńcy.Zastanawia mnie to czy Sulej musi na siłę grać w rezerwach Legii. Przecież on nie nadaje się do III-ligi.,a co dopiero do E-klapy. Ryczkowski -też gra jakby bez głowy.Może ich wypożyczyć ,żeby mogli się ogrywać nie zabierając miejsca dla młodszych.