Środa, 10 sierpnia 2016 r. godz. 23:15

Dundalk FC przegrał w lidze

Fumen, źródło: Legionisci.com

Dundalk FC przegrało 1-2 w wyjazdowym spotkaniu z Bray Wandereres. Rywale Legii w eliminacjach Ligi Mistrzów dobrze zaczęli spotkanie za sprawą bramki zdobytej przez Daryla Horgana. Jednak jeszcze przed przerwą gospodarze doprowadzili do remisu. Losy spotkania rozstrzygnął Karl Moore w 80. minucie spotkania. Goście kończyli spotkanie w osłabieniu, gdyż wspomniany Horgan ujrzał czerwoną kartkę za brutalny faul.
Bray Wanderers AFC 2-1 Dundalk FC
0-1 12' Daryl Horgan
1-1 39' Mark Salmon
2-1 80' Karl Moore

Dundalk: 1. Gary Rogers - 2. Sean Gannon, 15. Patrick Barrett, 4. Andy Boyle, 14. Dane Massey - 8. John Mountney (70' 21. Darren Meenan), 5. Chris Shields, 18. Robert Benson (65' 16. Ciarán Kilduff), 6. Stephen O'Donnell, 7. Daryl Horgan - 9. David McMillan (81' 26. Michael O'Connor)

Komentarze: (10)

z, 10.08.2016 23:17:10 - *.dynamic.chello.pl

My nie lepsi...

Dickson Chotowski, 10.08.2016 23:24:47 - *.range109-145.btcentralplus.com

Ha ha. Dwa przegrane z rzedu. Ciekawe co powiedza lesny, zewlakow, bebebenge, alban i reszta banda polonistow ??

Pablo, 10.08.2016 23:30:00 - *.dynamic.chello.pl

Z Legia i tak wygrają, dopóki alban będzie trenerem to amatorzy z san marino nie będą się na bali. Super trener: 1 wygrana w lidze (beniaminek), przegrany superpuchar z najgorszym zespołem ekstraklasy, przegrany PP z jednym z najgorszych zespołów w 1 lidze. W LM wymęczone remisy i wygrane z zespołami z trzeciej i czwartej setki uefa.
Oto ta mega mocna Legia albana, polonisty i Leśnego.

nieznany, 10.08.2016 23:33:10 - *.siedlce.domtel.com.pl

i co z tego?

sceptyk, 10.08.2016 23:34:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dundalk przgrało w lidze. My w pucharzez Polski. Będziemy mieć mecz ogórków o awans do LM. Komedia normalnie

kolo, 11.08.2016 00:12:42 - *.play-internet.pl

Niech dr Alban już szykuje mowę na konferencję po przegranej w Irlandii i odpadnięciu z eliminacji do L. M. Może tradycyjnie dla kopaczy z Łazienkowskej szczególnie Rzeźniczaka: W drugiej połowie zaprezentowaliśmy się gorzej, popełnialismy błędy indwidualne, jesteśmy źli bo nieczęsto mamy szansę na grę w L. M. Wiadomo Dundalik grało mecz życia i spięli się na Legię. Sędzia pozwalał na ostrą grę. Na pewno trzeba wyciągnąć wnioski i wyeliminować błędy. Skupiamy się na lidze. Swoją drogą dziwi mnie postawa kibiców Legii. Przecież tę bandę kopaczy i trenera trzeba z tego legendarnego klubu pogonić razem z autorem tego pomysłu żewłakowem. Zapowiada się nudne i długie 180 minut najsłabszego meczu eliminayjnego do L. M. Kelnerzy vs Ogórki. Wszyscy będą chcieli wylosować zwycięzcę tego dwumeczu.

EBR , 11.08.2016 10:16:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Leśnodorski proś Staśka na kolanach żeby wrócił to może wejdziemy do tej LM.

Arek, 11.08.2016 10:33:58 - *.free.aero2.net.pl

Jedni i drudzy jak widać jadą równo.

eth, 11.08.2016 13:00:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Widać że szykują działa, a raczej batalion artylerii na mecz z Legią. Bray to chała, jeden z gorszych klubów ichniejszej ekstraklasy. Mam nadzieję że cały ten ich batalion nie starczy na tych naszych... wojaków. Choć jak Legia na Śląsku z jednymi ogórami przegrywa to i z tymi bedzie ciezko...

77/82, 11.08.2016 14:49:35 - *.dynamic.chello.pl

Pozostaje mieć nadzieję, że to już zmęczenie sezonem, chociaż raczej oszczędzają siły przed Legią. Warto zaznaczyć, że to ich ostatni mecz przed spotkaniem z nami, bo kolejny w lidze mają przełożony. Tam nawet liga się dopasowuje do ich terminarzu w pucharach, cała Irlandia czeka na ten awans. My natomiast musimy jechać jeszcze do Łęcznej w sobotę. Będzie bardzo ciężko, zwłaszcza z tym sabotażystą zamiast trenera.