Legia Warszawa - Sokół Łańcut - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 5 listopada 2016 r. godz. 18:38

Koszykówka: Legia Warszawa 60-65 Sokół Łańcut

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 8. kolejki I ligi koszykówki Legia Warszawa przegrała na własnym parkiecie z liderem tabeli Sokołem Łańcut 60-65. Wyniki poszczególnych kwart: 16-16, 10-13, 21-15, 13-21. W tym sezonie legioniści mają na swoim koncie 5 zwycięstw i 3 porażki. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Koszykówka. Kolejny mecz Legia rozegra w piątek, 11 listopada na Opolszczyźnie z Pogonią Prudnik.
Fotoreportaż z meczu - 22 zdjęcia Bodziacha

Najbliższy mecz na Bemowie w środę, 16 listopada o 20:00 z UTH Rosą Radom.

Spotkanie lidera I ligi z Legią było bardzo wyrównane. Przez większość meczu raz jedna, raz druga drużyna wychodziła na prowadzenie. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem 16-16. Druga część spotkania zakończyła się trzypunktowym prowadzeniem gości. Po przerwie Sokół wyszedł nawet na 10-punktowe prowadzenie, ale ambitnie grający legioniści w 2 minuty doprowadzili do remisu 41-41, a w kolejnych minutach odskoczyli rywalom na 5 punktów. Niestety prowadzenia nie udało się utrzymać do końca. Kluczowe okazało się ostatnie 5 minut, podczas których ze stanu 55-54 dla Legii zrobiło się 57-65 dla Sokoła. W ostatnich 60 sekundach legioniści zdobyli jeszcze trzy punkty, ale to było za mało by gracz z Łańcuta przegrali po raz pierwszy w tym sezonie.

Komentarze: (12)

..., 05.11.2016 19:54:56 - *.play-internet.pl

Bardzo dobra wiadomość.

L, 05.11.2016 19:57:03 - *.6

Milion strat...

Kibic (L), 05.11.2016 20:22:25 - *.static.ip.netia.com.pl

Obie drużyny miały masę strat. Poziom meczu żałosny z obu stron. Ale to co pokazali nasi to jest mistrzostwo świata w nieudolności. Poza tym widać było, że byli bojaźliwi w rzutach za 3 punkty. Prawie ich nie mieli. Tj. prób, ani dobrego %-u celności jeżeli już się zdecydowali na te rzuty. A to co działo sie pod koszami (zbiórki) to była tragedia.

DO REDAKCJI, 05.11.2016 20:31:19 - *.knc.pl

REDAKCJO: Gdzie mogę znaleźć fotorelacje z tego meczu ? A także z innych, nie mam na myśli wyłącznie waszej trony

Leon do Do Redakcji, 05.11.2016 20:54:09 - *.dynamic.mm.pl

Zasada jest jedna nigdy nie wrzuca się zdjęć w dniu meczu każdy chce wrócić do domu w spokoju

Kibic z W-wy., 05.11.2016 21:06:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Byłem na tym meczu ale chyba po raz ostatni. Szkoda nerwów. Drużyna nasza gra coraz gorzej nie ma lidera który brał by ciężar gry na siebie gdy pozostałym nie siedzi rzut./ Potrzeba drużynie takiego zaw. jak Parzych w ubiegłym sezonie/ Brakuje centra uważam że za pochopnie pozbyto się zaw. Trybańskiego który w def. był bardzo przydatny. Uwaga do Trenera więcej wyczucia w prowadzeniu zespołu jak drużyna zaskoczy nie wolno nic zmieniać. Na usta ciśnie się pytanie czy drużyna nie trenuje rzutów , na własnej sali taka nieudolność rzutowa? Dobrze że to są przedbiegi jeszcze nic straconego. Życzę awansu do ekstraklasy.

Gościnna Legia, 05.11.2016 21:18:06 - *.static.ip.netia.com.pl

Gratulacje dla trenera. Tak ustawił zespół, ze ręce opadały po ich wyczynach na parkiecie. Wyglądali jak kupa nieszczęścia. Trzeci mecz w plecy i wszystkie trzy przegrane u siebie. Jak widać jesteśmy gościnni dla przyjezdnych.

Miś, 05.11.2016 21:20:49 - *.static.ip.netia.com.pl

Dwa razy był i dwa razy Legia przegrała. Czyżby to był przypadek ?

Kibic (L), 05.11.2016 21:24:39 - *.static.ip.netia.com.pl

Suma "dobrze" była mniejsza od Sumy "źle". I to "tylko"-;) o 5 pkt.

WarszawskiDzień24.pl, 05.11.2016 21:56:00 - *.dynamic.chello.pl

Prawidłowość, 05.11.2016 22:20:59 - *.static.ip.netia.com.pl

Jaka gra Legii, taki poziom zdjęć. Tematyka ich jedna/ Zaodnicy. A gdzie do jasnej .... kibice ? Może by należało ich uwzględnić i ich emocja na meczu. Czy u Was tylko Młyn i sektor VIP jest godny obiektywu ?

"L"Królik ,Exner ahh...., 05.11.2016 22:48:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Nie rozumiem co przy linii bocznej robił Sz. P. coach Bakun chyba tylko stal i sie patrzył... Kiedy Kukiełce zaczęło wychodzic to ten go sciaga i wprowadza Pande ktory wiekszosc III i pól IV kwarty grzeje ławę i wchodzi na najwazniejsze minuty w meczu ( nie jest w grze) przy stracie -6 dla Sokoła i ma ratowac mecz w tym powstrzymac Czujkowskiego ktory jest w gazie troche dziwne dla mnie. Ł.Pacocha był podtrzebny w kluczowych momentach IV kwarty PANIE TRENERZE , a nie w momencie gdy juz było raczej po meczu. Ł.Wilczek niestety nie trafi "3"gdy wynik tego potrzebuje (boi sie/nie umie? rzucac ,a Sokoł to swietnie rozpracował i stad jego straty w waznej koncowce kiedy probował oddawac pilke nie patrzac nawet na "dziure"), Pacocha nie mialby z tym problemu tym bardziej jak kryje go taki Zywert, Czerwonka czy Szymanski ktorzy nie sa tuzami obrony raczej...