Nemanja Nikolić, Guilherme, Thibault Moulin, Aleksandar Prijović - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Środa, 9 listopada 2016 r. godz. 10:23

Klasyfikacja kanadyjska: Nikolić nadal najlepszy

Woytek, źródło: Legionisci.com

W obecnym sezonie drużyna Legii rozegrała już 27 spotkań. Bilans gier wygląda następująco: 9 wygranych, 8 remisów i 10 porażek. Bilans bramek 37-43. Nieprzerwanie w klasyfikacji kanadyjskiej prowadzi Nemanja Nikolić, który jesienią zdobył 12 goli. Z kolei najlepszym asystentem jest Thibault Moulin.

Na 37 goli aż 31 zostało strzelonych z obrębu pola karnego. Legioniści trzy razy wykorzystali rzuty karne.

Klasyfikacja kanadyjska sezonu 2016/17 (Ekstraklasa, Liga Mistrzów, Puchar Polski, Superpuchar Polski)

SUMA3730
* Do asyst nie są wliczane akcje, w których zawodnik wywalczył rzut karny/rzut wolny.

stan na 06.11.2016

Komentarze: (9)

nirud, 09.11.2016 11:59:53 - *.static.ip.netia.com.pl

Moglibyście dodać kolumnę ile meczy potrzebował zawodnik na zdobycie tych statystyk. Rado, ma połowę statystyk Nikolica, a grał w mniejszej liczbie meczów, więc może jest efektywniejszy

;), 09.11.2016 12:16:36 - *.internetdsl.tpnet.pl

Kibol, 09.11.2016 13:04:44 - *.eter.net.pl

Zaskakujące liczby Hamalainena jak na to ile grał w tym sezonie minut to imponujące

kaktus, 09.11.2016 13:07:16 - *.30

dobrze wypada Prijović. Mało grał a statystyki ma nienajgorsze.
@nirud
po za ilością meczy warto było by podać ilość minut spędzonych na boisku. Wejście w 89 minucie i nie dotknięcie piłki liczy się w końcu tak samo jak granie 90 minut :)

nirud, 09.11.2016 13:34:21 - *.static.ip.netia.com.pl

@kaktus - mozna też zrobic analizę pogody, dni tygodnia, pierwszych, drugich połów itd. ;) sumowanie minut to już w jakims sensie czasochłonna praca, więc świadomie jej nie sugeruję. dodanie liczby meczy jest raczej proste. Inna sprawa, że minuty mogą zakłamywać rzeczywistość - casus Grosickiego. Mało gra, ale strzela bo wchodzi na podmęczonego przeciwnika.

zduneq, 09.11.2016 16:47:39 - *.ssp.dialog.net.pl

@nirud, na transfermarkt minuty są zliczone, wystarczy przepisać.to samo ze średnią ilością minut/bramkę.

McA, 09.11.2016 22:44:37 - *.4-4.cable.virginm.net

Chłopaki ( Kaktus nirud) do jasnej ciasnej - MECZÓW bo meczy to koza na pastwisku.

do McA, 10.11.2016 08:58:21 - *.dynamic.mm.pl

Hej, polonisto... Mieczy czy mieczów? Mecz/miecz - meczy/mieczy. Jest to zgodne z zasadami gramatyki języka polskiego choć forma meczów jest elegantsza i rozpowszechniona w literaturze, forma meczy jest formalnie poprawną ale niezauwazana przez większość słowników.

Co nie zmienia faktu że nie napisałeś słowa na temat artykułu/tabeli ale za to odpowiadasz innym. Czyli trollujesz.

Widzisz jak to miło być zaczepianym?

A co do punktacji kanadyjskiej to jak chcecie mieć podgląd na całokształt to po pierwsze wywalczenie karnego to powinna być asysta, poza tym każda setka obroniona przez Malarza powinna być równa punktowi. Ciekawe ile miałby przewagi nad resztą stawki?

Matt, 10.11.2016 09:12:39 - *.229