Sobota, 19 listopada 2016 r. godz. 16:10

III liga: MKS Ełk 2-2 Legia II Warszawa

Redakcja

W meczu 17. kolejki III ligi rezerwy Legii Warszawa zremisowały na wyjeździe z MKS Ełk 2-2. Gospodarze objęli prowadzenie w 35. minucie po strzale Daniela Świderskiego. Legioniści wyrównali chwilę później po samobójczym trafieniu gracza gospodarzy. W drugiej części meczu ponowne prowadzenie Legii dał Michał Trąbka, a w ostatniej minucie spotkania ełczanie doprowadzili do wyrównania.

Legia kończyła mecz w dziesiątkę bo w 77. minucie czerwoną kartkę otrzymał Adam Ryczkowski

III liga: MKS Ełk 2-2 (1-1) Legia II Warszawa
1-0 - 35' Daniel Świderski
1-1 - 37' Patryk Malinowski (samobójcza)
1-2 - 55' Michał Trąbka
2-2 - 90' Tomasz Tuttas

MKS: Wojciech Muzyk, Łukasz Gryko, Paweł Sobolewski, Ołeksandr Berezowskyj, Patryk Malinowski, Michał Świderski (45' Paweł Adamiec), Maciej Malinowski, Mateusz Furman (70' Tomasz Tuttas), Daniel Świderski, Patryk Rosoliński (62' Wojciech Kuriata), Michał Hryszko

Legia II (skład wyjściowy): Radosław Majecki, Jakub Szrek, Adrian Małachowski, Mateusz Wieteska, Eryk Rakowski, Michał Suchanek, Bartłomiej Urbański, Sebastian Szymański, Michał Trąbka, Konrad Michalak, Sandro Kulenović

przeczytaj więcej o: , , ,