Tomasz Jodłowiec - fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r. godz. 07:02

Wypożyczeni: 90 minut Jodłowca i Sulleya

Fumen, źródło: Legionisci.com

Tomasz Jodłowiec i spółka wygrali trzecie ligowe spotkanie i zajmują fotel lidera ekstraklasy. "Jodła" zaliczył pełne zawody przeciwko Zagłębiu Lubin. W ekipie "Miedziowych" nie pojawił się Łukasz Moneta. Z wygranej cieszył się również Vamara Sanogo. Napastnik sosnowiczan pojawił się na murawie w drugiej połowie. Na Słowacji 90 minut rozegrał Sadam Sulley. Z kolei Brian Iloski znalazł się poza kadrą w potyczce ze Slovanem Bratysława.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Zagłębiem Lubin
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Piastem Gliwice
Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) - od 61. minuty w wygranym 3-0 meczu z Pogonią Szczecin

I liga
Michał Góral (Stomil Olsztyn) - do 90. minuty w wygranym 3-1 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - od 14. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Bełchatów
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Olimpią Elbląg

III liga
Michał Mydlarz (Victoria Sulejówek) - najbliższy mecz odbędzie się 11 sierpnia o godz. 19:00. Rywalem będzie Polonia Warszawa.

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - najbliższy mecz odbędzie się 7 sierpnia o godz. 11:30 (polskiego czasu). Rywalem będzie Bentleigh Greens FC.