Brian Iloski - fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 29 października 2018 r. godz. 20:05

Wypożyczeni: Asysta Iloskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com

Dobre wieści popłynęły ze Słowacji, gdzie trójka wypożyczonych zaliczyła pełne występy w barwach Zemplina Michalovce. Szczególne powody do zadowolenia miał Brian Iloski, który asystował przy bramce dającej zwycięstwo swojej drużynie. Na krajowym podwórku dobrze spisał się Mateusz Kochalski. Bramkarz Radomiaka zachował czyste konto w starciu z Siarką Tarnobrzeg.

Michał Kopczyński nadal czeka na ligowy debiut w australijskich rozgrywkach. "Kopa" nie znalazł się w meczowej szesnastce na mecz z Brisbane Roar, wystąpił natomiast w rezerwach "Feniksów" w lidze nowozelandzkiej.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Płock
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Górnikiem Zabrze
Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Wisłą Kraków
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - nie grał w przegranym 0-5 meczu ze Śląskiem Wrocław

I liga
Michał Góral (Stomil Olsztyn) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Garbarnią Kraków

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Siarką Tarnobrzeg
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-1 meczu ze Skrą Częstochowa

III liga
Michał Król (Wisła Puławy) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Avią Świdnik
Michał Mydlarz (Victoria Sulejówek) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Unią Skierniewice

Chorwacja
Tin Matić (NK Zadar) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Dinamem II Zagrzeb

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix Reserves) - zagrał 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Eastern Suburbs

Słowacja
Zemplin Michalovce
Brian Iloski - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z DAC 1906 Dunajska Streda. Zaliczył asystę przy bramce na 2-1.
Tomasz Nawotka - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z DAC 1906 Dunajska Streda
Sadam Sulley - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z DAC 1906 Dunajska Streda