Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com
Wtorek, 21 maja 2024 r. godz. 07:10

Wypożyczeni: Debiut Miszty

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Aż 4 bramki wpuścił w meczu z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza wypożyczony z Legii Warszawa do GKS-u Tychy Maciej Kikolski, po czym został zdjęty z boiska. Nie lepiej powiodło się Gabrielowi Kobylakowi, którego Radomiak doznał kolejnej porażki. Minuty na boisku dostali Igor Strzałek i Jordan Majchrzak. Bebiutu w portugalskiej lidze doczekał się Cezary Miszta, który zebrał świetne noty za mecz z Benfiką.

Wypożyczeni legioniści:
Ekstraklasa:
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu ze Śląskiem Wrocław
Jordan Majchrzak (Puszcza Niepołomice) - od 71. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Górnikiem Zabrze. Ukarany żółtą kartką.
Igor Strzałek (Stal Mielec) - 60 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Pogonią Szczecin

I liga:

Bartłomiej Ciepiela (Resovia Rzeszów) - od 76. minuty w przegranym 1-3 meczu z Motorem Lublin
Maciej Kikolski (GKS Tychy) - 66 minut w przegranym 1-6 meczu z Bruk-Betem Nieciecza
Jakub Kisiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - od 69. minuty w przegranym 0-1 meczu z Chrobrym Głogów
Marcel Krajewski (Znicz Pruszków) - 82. minuty w wygranym 2-1 meczu z Wisłą Płock

II liga:
Jakub Okusami (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 2-3 meczu z Chojniczanką

III liga
Kacper Knera (Elana Toruń) - 50 minut w wygranym 2-0 meczu z Pogonią II Szczecin
Fryderyk Misztal (Stolem Gniewino) - w wyjściowym składzie w przegranym 1-2 meczu z Gedanią Gdańsk
Jakub Murawski (Wieczysta Kraków) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Świdniczanką Świdnik. Jego drużyna awansowała do 2. ligi.
Maddox Sobociński (GKS Wikielec) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Legią II Warszawa