Sosnowiec - Sobota, 6 września 2008, godz. 19:00
Liga polska - 19. kolejka
Herb SMS I PZHL Sosnowiec SMS I PZHL Sosnowiec
  • 6 min. Winiarski
    9 min. Piotrowicz (Gurazda)
    24 min. Ziemkiewicz (Winiarski, Kowaluk)
    25 min Piotrowicz
    37 min. Piotrowicz (Witecki)
    47 min. Kogut P. (Gurazda)
    48 min. Witecki (Galant)
    56 min. Kogut P.
8 (2)   (3)   (3)
  • 5 min. Rostkowski G. (Pawłowski)
    19 min. Grunwald
    57 min. Stajak (Wąsiński)
    58 min. Komorski

Porażka na inaugurację

W pierwszym meczu sezonu 2008/09 hokeiści Legii nie sprostali SMSowi Sosnowiec. Pierwsza tercja zakończyła się remisem 2-2, w drugiej było już znacznie gorzej. Kilka minut po rozpoczęciu tej części gry Strąka w bramce zastąpił Iwaszkiewicz. Legioniści stracili trzy gole, ani razu nie trafiając przy tym do bramki przeciwnika. W ostatniej części gry Legia straciła kolejne trzy bramki i, pomimo dwóch trafień, nie było już szansy na odrobienie strat. Kolejne spotkanie w niedzielę o godz. 12:00.

Zapowiedź

Startujemy

Po długiej przerwie hokeiści Legii wracają na lód. W najbliższy weekend zagrają w Sosnowcu dwa spotkania z SMSem, przełożone z 19. i 20. kolejki. Ubiegły sezon legioniści zakończyli meczami właśnie z tą drużyną. Obydwa zakończyły się dla nich porażkami (1-5, 5-8).