22. Bober
  • Sędzia główny: Bernacki, Młynarski, Madeksza
  • Widzów: 600

Trzecia porażka z rzędu

Ponad 600 kibiców zgromadziło się w hali Torwaru by obejrzeć pierwszy mecz hokeistów w Warszawie. Fani świetnie dopingowali przez całe spotkanie, ale już po pierwszej tercji legioniści przegrywali z sosnowiczanami 0-2. W drugiej części gry goście dołożyli jeszcze jedno trafienie. W trzeciej tercji pierwszą bramkę dla Legii zdobył Michał Michałkiewicz, a ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-4.

Kary: 8-14
Strzały: 35-44

Pomeczowe wypowiedzi:

Stanisław Małkow (trener Legii): Podczas dzisiejszego meczu wprowadziliśmy kilka zmian systemowych. Mimo to nie udało nam się zwyciężyć. Po pierwszej tercji przegrywaliśmy 0-2. Przeciwnicy dwukrotnie wykorzystali przewagę liczebną na tafli lodowiska. Strzelili nam dwie bramki, gdy graliśmy w osłabieniu. W drugiej tercji zmieniony został bramkarz - Strąka zastąpił Iwaszkiewicz. Bronił bardzo dobrze, jednak i tym razem straciliśmy gola. W trzeciej odsłonie spotkania nie mieliśmy już nic do stracenia. Zagraliśmy całkiem nieźle i zdobyliśmy bramkę. By jutro zwyciężyć, musimy zagrać tak, jak dzisiaj w ostatniej tercji.
Doping kibiców był wspaniały. W szatni zawodnicy mówili mi, że zarówno dzisiaj, jak i jutro, zagrają przede wszystkim dla fanów, ponieważ oni bardzo mocno ich podbudowują. Gramy dla nich, gdyż bardzo na nas liczą.

Zapowiedź

Pierwsze mecze w Warszawie

W najbliższy weekend hokeiści Legii zagrają pierwsze dwa spotkania w Warszawie. Ich przeciwnikiem, podobnie jak niespełna dwa tygodnie temu, będzie SMS I PZHL Sosnowiec. Sobotni mecz rozpocznie się o godz. 15:30, niedzielny o godz. 13:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!