Hirsz
  • Sędzia główny: Dzięciołowski, Moszczyński, Millati
  • Widzów: 400

Pechowa porażka

W pierwszym weekendowym meczu hokeiści Legii Warszawa przegrali na Torwarze 2-3 z Orlikiem Opole. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem bezbramkowym. W drugiej prowadzenie objęli goście ale legioniści wyrównali chwilę później. Jeszcze przed zakończeniem tercji ponownie Orlik pokonał bramkarza Legii. W ostatniej odsłonie legioniści ponownie doprowadzili do wyrównania, jednak ostatnie słowo należało do Orlika. Trzecia bramka padła w końcówce po skutecznie wykonanym rzucie karnym.

Zapowiedź

Zagrają z Orlikiem

W najbliższy weekend hokeiści Legii rozegrają kolejne spotkania w Warszawie. Ich przeciwnikiem będzie Orlik Opole. Wyjątkowo sobotni i niedzielny mecz rozpoczną się o tej samej godzinie - 15:30. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do przyjścia na Torwar!