Rostkowski
  • Sędzia główny: Rokicki, Kolusz, Długi
  • Widzów:

Przegrany dwumecz w Nowym Targu

Ostatecznie także i w drugim wyjazdowym spotkaniu hokeiści warszawskiej Legii musieli uznać wyższość przeciwników. Drużyna MMKS Podhale wygrała w dzisiejszym meczu 3-2. Pomimo porażki legioniści pokazali się z bardzo dobrej strony, nie ustępując w grze gospodarzom. Kolejne mecze Legia rozegra, także na wyjeździe, 11 i 12 października. Jej przeciwnikiem będzie zespół Cracovia II Kraków.

Kary: 6-12
Strzały: 37-30

Pomeczowe wypowiedzi:

Stanisław Małkow: Mecz był równy - po 2 tercjach był remis 2-2. I w 3 tercji, kto pierwszy strzelił gola, ten wygrywał spotkanie. Udało się to Podhalu. Stworzyliśmy dużo sytuacji w ostatnich minutach, ale strzały albo bronił bramkarz MMKS-u, albo były niecelne. Nasza drużyna zagrała dziś lepszy mecz, pokazała wolę walki, determinację i to podobało się.
Autor: Szymon Pyzowski /podhale-hokej.pl