Zawartka
  • Sędzia główny: Wolas, Millati, Pilarski
  • Widzów: 50

Pogrom!

To był prawdziwy pogrom! W pierwszym weekendowym meczu hokeiści Legii zmiażdżyli rywali z Krakowa aż 11-0! Już po pierwszej tercji podopieczni Stanisława Małkowa prowadzili z Cracovią 5-0 po golach Komorskiego, Połącarza, Bepierszcza i Plechawskiego. W drugiej części gry bramkarza gości dwukrotnie pokonał Grunwald. W trzeciej tercji jeszcze 4 razy legioniści pakowali krążek w siatce drugiej drużyny Cracovii - dwukrotnie Komorski, a po razie Plechawski i Stajak.
W niedzielę może być jeszcze lepiej, ponieważ kibice zapowiadają liczne przybycie i gorący doping - początek o godzinie 13 na Torwarze II. Serdecznie zapraszamy!

Zapowiedź

Z Pasami w W-wie

Hokeiści Legii w najbliższy weekend mieli wybrać się na wyjazdowe spotkanie z rezerwami Cracovii. Jednak w związku z wybuchem butli w krakowskiej hali, oba mecze odbędą się w Warszawie, w hali Torwaru II. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o 15:30, niedzielne o 13:00. Wstęp na mecz kosztuje 15 (bilet na oba mecze) i 10 zł (bilet na jedno spotkanie).