Unia Oświęcim

• Sędzia główny:
  • Widzów:

Przerwana passa

Zwycięska passa legionistów została przerwana w Oświęcimiu. Przez blisko pół godziny "Wojskowi" dzielnie dotrzymywali kroku faworyzowanym zawodnikom Unii (dwa trafienia 17-letniego Adama Makowskiego), ale na więcej nie starczyło sił ani umiejętności. Gospodarze grając w przewadze w ciągu 2 minut zdobyli 3 gole, a kolejne posypały się już szybciej... Trzeciego gola dla Legii zdobył Grzegorz Rostkowski. W niedzielę o 17:00 - drugie spotkanie w Oświęcimiu.

Zapowiedź

Zmiana gospodarza

Hokeiści Legii najbliższe spotkanie przed własną publicznością rozegrają dopiero na koniec listopada. Wcześniej mieli co prawda zaplanowane dwumecz z Unią Oświęcim, jednak spotkania (15 i 16 listopada) rozegrane zostaną na wyjeździe (obydwa o godzinie 17:00). W te dni legioniści nie będą mogli skorzystać z hali Torwaru II. Wstęp na oba mecze kosztuje 8 zł (normalny) lub 5 (ulgowy).