Matuszyk
  • Sędzia główny: Kryś, Bucki, Ciastoń
  • Widzów: 300

Nie dali rady wiceliderowi

W sobotnim meczu rozegranym na Torwarze Legia przegrała z wiceliderem z Krynicy 2-4. Goście objęli prowadzenie w 3. minucie po bramce Pacha. W 7. minucie wyrównał Rostkowski i tak zakończyła się pierwsza tercja. Niestety w końcówce drugiej części gry drużyna KTH w odstępie kilkudziesięciu sekund strzeliła dwie bramki, które zadecydowały o porażce. Trzecia tercja zakończyła się remisem 1-1. Drugiego gola dla Legii zdobył Połącarz. Spotkanie oglądało 300 kibiców. W niedzielę drużyny rozegrają drugie spotkanie. Początek o godzinie 13 na Torwarze II. Zapraszamy!

Autor: Mishka

Zapowiedź

Wracamy na Torwar

Hokeiści Legii, po długiej przerwie, zagrają znowu w Warszawie. W najbliższy weekend podejmą drugi zespół w tabeli - KTH Krynica. Mecze jak zawsze rozpoczną się o godz. 15:30 i 13:00. W poprzednim sezonie legioniści przegrali z "katehetami" wszystkie cztery spotkania. Teraz ich szanse na zwycięstwo również nie są duże, ale ci, którzy w weekend pojawią się na Torwarze II, nie powinni żałować. Ultrasi zapowiadają, że na trybunach będzie głośno i kolorowo.
Bilety w cenie 10 zł (na jeden mecz) lub 15 zł (na obydwa spotkania) nabywać można w kasach Torwaru II bezpośrednio przed meczami.
Autor: Redakcja