Kos
  • Sędzia główny: Strzępek, Gawron, Matlakiewicz
  • Widzów: 400

Przegrali po karnych

W hali Torwaru zgromadziło się około 400 kibiców. Legia objęła prowadzenie w 11. minucie po golu Tomasza Rostkowskiego. Goście wyrównali w końcówce pierwszej tercji za sprawą Kmiecika. Druga część gry rozpoczęła się źle dla gospodarzy, bo po zaledwie minucie Podhale prowadziło już 2-1. W 39. minucie warszawianie doprowadzili do wyrównania. W trzeciej tercji Rostkowski ponownie dał Legii prowadzenie i ponownie Podhale strzeliło na 3-3. Taki wynik utrzymał się do końca regulaminowego czasu gry. Dogrywka również nie wyłoniła zwycięzcy, więc o wygranej decydowały rzuty karne. Te lepiej wykonywali goście, którzy wygrali 1-0. Zwycięskie trafienie zaliczył Kmiecik. Końcowy wynik to 4-3 dla Podhala.

Kary:10-28
Strzały: 57-39

Zapowiedź

Ostatnie mecze w tym roku

Hokeiści Legii w sobotę o 15:30 i w niedzielę o 13:30 zagrają ostatnie w tym roku spotkania z czwartym w tabeli MMKS-em Nowy Targ. Bilety na oba spotkania będą do nabycia w kasach Torwaru II na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkań. Wejściówki kosztują 10 (bilet na 1 mecz) i 15 (bilet na 2 mecze) złotych.