Rostkowski Tomasz
  • Sędzia główny: Zarodkiewicz, Kaczyński, Polak
  • Widzów: 100

Nie udało się

W rozegranym dziś w Sosnowcu spotkaniu hokeiści Legii przegrali 3-7. Przedostatni zespół w tabeli I ligi wystąpił wzmocniony siedmioma zawodnikami z PLH. Legia tymczasem do Sosnowca pojechała bez Gabriela Połącarza oraz Tomasza i Marcina Pawłowskich, których zatrzymały w Warszawie sprawy osobiste, za to z Filipem Komorskim w składzie. Po pierwszej tercji gospodarze prowadzili już 3-1. Niestety w ciągu kolejnych 20 minut nasza drużyna przegrała 0-3. W ostatniej tercji przewaga sosnowiczan została zniwelowana o jedno trafienie, ale i tak komplet punktów zdobyło Zagłębie. Drugi mecz jutro o godzinie 14.

Strzały: 25-21
Kary: 28-20
Obrony bramkarzy: 18-18

Zapowiedź

Po 6 punktów

Nastąpiła zmiana godziny rozpoczęcia niedzielnego meczu Legii w Sosnowcu. W sobotę Legia zmierzy się z UKS Zagłębie Sosnowiec o godzinie 20, natomiast niedzielne spotkanie rozpocznie się o 14. Po 24. kolejkach Zagłębie ma na swoim koncie tylko 6 punktów i liczymy, że komplet punktów przyjedzie do Warszawy.