Szaniawski
  • Sędzia główny: Kryś
  • Widzów:

Jutro decydujące starcie

Hokeiści Legii w meczu z KTH Krynica zagrali bardzo zmotywowani. Wszak stawką tego meczu mogło być zapewnienie sobie awansu do play-off. Legioniści objęli prowadzenie w 30 minucie po strzale Bepierszcza, ale niestety to wszystko na co było ich stać w sobotę. Gospodarze wyrównali po niespełna minucie, a 4 minuty później objęli prowadzenie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1. Dziś Orlik wysoko wygrał z Cracovią II 11-0. Jutro decydujące mecze - w Krakowie Orlik zagra o 11, a Legia w Krynicy o 17. Od rezultatów tych spotkań zależy, która z drużyn awansuje z czwartego miejsca do play-off.

Zapowiedź

Decydujące mecze

W sobotę i niedzielę hokeiści rozegrają ostatnie spotkania sezonu zasadniczego. Od wyników osiągniętych w Krynicy zależy, czy nasz zespół awansuje do fazy play-off. Legia w meczach u siebie z Krynicą przegrała 1-8 i 2-4. Czy tym razem uda się Legii sprawić niespodziankę? Nasz zespół na spotkanie pojedzie bez zawodników powołanych do reprezentacji Polski. Oprócz wyników z Krynicy, istotne dla nas będą również wyniki Orlika osiągnięte w Krakowie.