44. Piotr Deniewski
  • Sędzia główny: 0 (mecz bez publiczności)
  • Widzów:

Piłkarski wynik

Drugą porażkę w drugim meczu II fazy rozgrywek zanotowali w sobotę hokeiści Legii. W Katowicach o jedno trafienie lepszy okazał się miejscowy GKS. Dwa gole dla gospodarzy strzelił w 7. i 28. minucie strzelił Bernaś. Legioniści odpowiedzieli jednym trafieniem - 6 minut przed końcem po podaniu Bogusa krążek do bramki skierował Wąsiński.
W tym sezonie legionistom nie wiedzie się z "Gieksą" - była to trzecia poraża w trzeciej potyczce. Poprzednie kończyły się wynikami 1-5 i 7-6 dla Katowic.

Autor: Woytek

Zapowiedź

Dwa zaległe spotkania rozegrają jeszcze w tym roku hokeiści Legii. Najpierw już w najbliższą sobotę o 18 legioniści pojadą do Katowic na mecz z GKS-em (zaległe spotkanie z 22 listopada). Natomiast w niedzielę, 13 grudnia nasz zespół podejmie na Torwarze II UKS Sielec Sosnowiec (zaległy mecz z 29 listopada). Spotkanie z GKS-em rozegrane zostanie w małym Spodku.