91. Kujawa
  • Sędzia główny: Pyrskała, Radzik, Syniawa
  • Widzów: 300

Pogrom

Aż 14 bramek strzelili hokeiści Legii drużynie z Sosnowca w niedzielnym zaległym meczu ligowym. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 4-0, w drugiej części meczu gospodarze trafili aż 7 razy. Ostatnia tercja zakończyła się wynikiem 3-1.

Już po pierwszych dwudziestu minutach widać było bardzo duże zmęczenie zawodników gości, a dwucyfrowy wynik był jedynie kwestią czasu. Legioniści przeważali przez całe spotkanie i oddali prawie dwa razy więcej strzałów. W ostatniej części spotkania, po zmianie w bramce Legii, sosnowiczanom udało się zdobyć honorowe trafienie.

Na kolejne mecze zapraszamy w styczniu 2010 r.
strzały: 52-28, kary: 14-18

Zapowiedź

Ostatnie emocje w tym roku

W niedzielę na Torwarze II, hokeiści Legii rozegrają ostatnie spotkanie w tym roku. Ich rywalem będzie Sielec Sosnowiec, a legioniści powinni zdobyć 3 punkty. Na to liczą kibice. Niestety zaplanowane na niedzielę spotkanie hokeistów Legii będzie mogło obejrzeć tylko 299 widzów. Nasz klub nie ma obecnie pozwolenia na organizację imprez masowych, a na wydanie takiego na niedzielę jest już za mało czasu. Działacze zapewniają jednak, że jeśli w niedzielę sprzedane zostaną wszystkie bilety, na kolejny mecz otwarta zostanie cała hala Torwaru II.

Spotkanie Legii z Sielcem rozpocznie się o godzinie 13:20. Wstęp na mecz kosztuje 10 złotych. Bilety dostępne będą w kasie od godziny 12. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do gorącego dopingu dla naszej drużyny, która walczy o awans do ekstraklasy.
Autor: Redakcja