trener: Stanisław Małkow
  • Sędzia główny: Kobielusz, Adamoszek, Polak
  • Widzów: 800

1-0 dla Sanoka

W pierwszym meczu fazy play-off hokeiści Legii przegrali w Sanoku 0-5. Gospodarze pierwszego gola zdobyli w 11. minucie, a niecałe 3 minuty później było już 2-0. W drugiej części gry na 3-0 podwyższył Poziomkowski, a w trzeciej tercji sanoczanie dwukrotnie pokonali bramkarza Legii.
strzały: 35-13, Kary: 24 - 12

Pomeczowe wypowiedzi:

Marcin Ćwikła (kapitan KH Sanok): "Chyba nie podeszliśmy do tego meczu zbyt poważnie. Staraliśmy się maksymalnie zmotywować przed tym spotkaniem, ale niestety, teraz bardzo ciężko o mobilizację w drużynie. To, że nie zakwalifikowaliśmy się do najlepszej ósemki, na pewno jakoś wpływa na naszą dyspozycję".
Autor: Gazeta Wyborcza

Zapowiedź

Zaczynamy play-offy

Porażka hokeistów Legii z MMKS-em Nowy Targ, w przedostatniej kolejce, kosztowała nasz zespół spadek o dwie pozycje w tabeli grupy C. Porażka w tym meczu ma niestety także takie skutki, że nasz zespół już w pierwszej rundzie play-off trafił na najtrudniejszego przeciwnika w play-off. KH Sanok do końca walczył o miejsce, gwarantujące walkę o mistrzostwo Polski. W przedostatniej kolejce sanoczanie pokonali w Krynicy KTH 4-0, ale do pełni szczęścia potrzebowali jeszcze porażki Stoczniowca z Unią Oświęcim.

Ostatecznie KH Sanok nie awansował do play-off ekstraklasy i będzie musiał bronić się przed spadkiem. W rywalizacji z Legią murowanym faworytem będą właśnie sanoczanie.

W drużynie z Sanoka występuje dobrze nam znany prawoskrzydłowy Rafał Solon, który w październiku 2008 roku został wypożyczony do Legii na rok. W bramce sanoczan stoi natomiast wypożyczony z Legii Wojciech Rocki.

W ostatnim meczu KH Sanok wystąpił w następującym składzie: Rocki (Janiec); Rąpała - Solon, Bigos - Kaljuste, Cychowski - Owczarek; Cacho - Milan - Vozdecky, Poziomkowski - Ćwikła - Leśnicki, R.Kostecki - Połącarz - Biały oraz Maciejko.

Oba mecze w Sanoku rozpoczną się o godzinie 17 w hali Arena Sanok przy ulicy Królowej Bony 4. Ewentualne spotkanie numer 5, rozegrane zostanie 23 lutego o godzinie 18.