91. Pidło
  • Sędzia główny: Pyrskała, Cybuch, Połącarz
  • Widzów: 299

Przełamali złą passę!

Hokeiści Legii pokonali w sobotę zespół HC GKS Katowice 6-3. Po pierwszej tercji remisowali 2-2. W drugiej części gry legioniści zdobyli kolejne dwie bramki. Trzecia tercja zakończyła się wynikiem 2-1. W niedzielę o godz. 15:30 odbędzie się mecz z rezerwami Zagłębia Sosnowiec. Serdecznie zapraszamy na Torwar II.
strzały: 38-46
kary: 18-10

Zapowiedź

Wreszcie wygrać z Katowicami

W najbliższą sobotę hokeiści Legii zmierzą się z zespołem HC GKS Katowice. Rywale legionistów zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli. Po raz ostatni nasi zawodnicy pokonali katowiczan w lutym 2007 r.
W ubiegłym sezonie drużyny grały ze sobą cztery razy. Za każdym razem górą była ekipa z Katowic. W sumie legioniści zdobyli w tych konfrontacjach 11 bramek i stracili 21.
W niedzielę na Łazienkowską przyjedzie UKS Sielec Sosnowiec. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:30.