99. Worwa
  • Sędzia główny:
  • Widzów: 150

Niespodziewana porażka

Legioniści objęli prowadzenie w 9 minucie. Po akcji Bepierszcza i Grzegorza Rostkowskiego krążek do siatki wpakował Patryk Wąsiński. Niestety 60 sekund później goście doprowadzili do wyrównania - gola zdobył Kamil Wcisło. W 14. minucie niespodziewanie drużyna z Nowego Targu objęła prowadzenie. Mimo tego legioniści przez cały czas nie opuszczali połowy rywali i to przyniosło efekt! W 16. minucie Mateusz Bepierszcz doprowadził do wyrównania, a chwilę później Tomasz Grunwald dał prowadzenie Legii 3-2. W ostatniej minucie pierwszej tercji pięknym uderzeniem Damian Kran ustalił wynik na 4-2. W drugiej tercji legioniści grali bardzo słabo. Wyczuli to goście, którzy strzałami w 23. i 38. minucie doprowadzili do wyrównania.

Ostatnia część gry była bardzo ostra. Żadna z drużyn nie potrafiła strzelić zwycięskiego gola. Szczególnie szkoda kilku znakomitych okazji legionistów.
O tym kto wygra miała decydować dogrywka, w której podopieczni Stanisława Małkowa przeważali non stop, ale nic z tego nie wynikło. Nastąpiła więc seria rzutów karnych. Do wyłonienia zwycięzcy potrzeba było aż 20 strzałów! Zwycięską bramkę dla gości zdobył Kaczorowski.

Zapowiedź

W najbliższą sobotę kolejne spotkanie ligowe na Torwarze II rozegrają nasi hokeiści. Mecz z MMKS-em Podhale Nowy Targ rozpocznie się o godzinie 15:30. Bilety w cenie 10 zł do nabycia bezpośrednio przed spotkaniem. Wszystkich kibiców zapraszamy.