HC GKS Katowice

• Sędzia główny: Janusz Strzempek
  • Widzów:

Nie wywalczyli punktów

Hokeiści Legii Warszawa po bardzo dobrym meczu ponieśli porażkę w sobotnim meczu z HC GKS w Katowicach. Po dwóch tercjach utrzymywał się remis 3:3. W trzeciej tercji legioniści zaatakowali gospodarzy i kolejna bramka wydawała się być kwestią czasu. Niestety trudno jest strzelać bramki grając w osłabieniu. Po wielu kontrowersyjnych decyzjach zawodnicy Legii przez blisko 11 minut grali w pełnym zestawieniu zaledwie przez 40 sekund! Działo się to pomiędzy 47. minutą a 57 min 52 sekundą gry, kiedy to padła 5-ta bramka dla Katowic. Zawodnicy Legii walczyli o zmianę wyniku do końcowej syreny, wycofując nawet bramkarza, ale ta sztuka się nie powiodła i mecz zakończył się porażką 5:3. Dzisiaj o 20:00 Legia zagra w Sosnowcu z UKS Sielec. W niedzielę o godzinie 20:00 zmierzą się w zaległym spotkaniu z Sielcem Sosnowiec. Najbliższe mecze przy Łazienkowskiej rozegrane zostaną 11 i 12 grudnia.

Kary: 24-40 (min)
Strzały: 26-33

Autor: mwasi

Zapowiedź

Powalczyć o punkty

W zaległym meczu 19. kolejki hokeiści Legii zmierzą się na wyjeździe z zespołem HC GKS Katowice. Poprzednie spotkanie obydwu zespołów zakończyło się zwycięstwem legionistów 6-3, ale później ten wynik zweryfikowano jako walkower na korzyść gości, ze względu na występ nieuprawnionego zawodnika w warszawskim zespole.