8. Gnida
  • Sędzia główny: Meszyński, Połącarz, Kaczmarek
  • Widzów: 300

Trzy oblicza

Po zaciętym meczu hokejowa Legia przegrała na Torwarze z Polonią bytom 5-6. Każda z tercji tym spotkaniu była zupełnie inna. Legioniści objęli prowadzenie już w 1. minucie po bramce Wąsińskiego, ale po pierwszej tercji to goście prowadzili 2-1. Druga część gry zdecydowanie należała do Legii. Cztery gole kolejno zdobyli: Solon, Jabłoński, Rostkowski i Bepierszcz. Niestety w trzeciej tercji nastąpiła zamiana ról. To goście 4 razy pokonali bramkarza Legii i po końcowej syrenie cieszyli się ze zwycięstwa.

Autor: Mishka

Pomeczowe wypowiedzi:

Zbigniew Stajak (trener Legii):Ta drużyna ma problem z dowożeniem wyniku do końca i ze strzelaniem bramek do końca. Zbyt szybko zadowalają się tym co mają."
Autor: TVN Warszawa

Zapowiedź

Powtórzyć wynik z Bytomia

W najbliższy weekend hokeiści Legii rozegrają dwa ostatnie w tym roku mecze ligowe. W sobotę o 15:30 podejmować będą Polonię Bytom, a dzień później o 13:30 zmierzą się ze Stoczniowcem Gdańsk. Oba mecze odbędą się na Torwarze II, a wstęp kosztuje 10 złotych. Serdecznie zachęcamy wszystkich kibiców do głośnego wspierania naszej drużyny. W zależności od frekwencji, na trybunach zaprezentowana zostanie oprawa.

Planowana jest także zbiórka pieniędzy na renowację dwóch bębnów oraz kolejny casting dla bębniarzy. Kibice, na górze trybuny, zbierać będą także dary dla dzieci z Domów Dziecka.

Hokeiści Legii walczą o awans do fazy play-off. Na razie zajmują dopiero ósme miejsce w rozgrywkach. Polonia plasuje się na trzeciej pozycji. W listopadzie legioniści wygrali na wyjeździe 6-4.