20. Maciej Młynarczyk
  • Sędzia główny:
  • Widzów: 600

Sromotna porażka

Hokeiści Legii Warszawa przegrali w sobotę z Podhalem Nowy Targ aż 0-7. Po pierwszej tercji przegrywali 0-1, jednak kolejne dwie zakończyły się wygranymi gospodarzy po 3-0. Niedzielny mecz rozpocznie się o godz. 18:00.
strzały: 61-27,
kary: 16-20

Pomeczowe wypowiedzi:

Lubomir Witoszek (trener Legii): Podhale było zdecydowanie lepszym zespołem. My na dzień dzisiejszy z tej klasy przeciwnikiem nie mamy raczej szans na nawiązanie wyrównanej walki. Od miesiąca jesteśmy dopiero na lodzie i naszym celem jest jak najlepsza gra w play-off.

Marek Ziętara (trener Podhala): Dosyć długo wchodziliśmy w ten mecz. Nie mogliśmy się przede wszystkim wstrzelić, bo okazji mieliśmy sporo już w pierwszych kilku minutach. Szwankowała też i gra w przewadze. W kolejnych dwóch tercjach już jednak dominowaliśmy wyraźnie nad przeciwnikiem. Przeważaliśmy przede wszystkim przygotowaniem fizycznym.
Autor: podhaleregion.pl

Zapowiedź

Na terenie lidera

W ramach 7. i 8. kolejki pierwszej ligi hokeja na lodzie Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ. Zarówno spotkanie sobotnie, jak i niedzielne rozpocznie się o godz. 18:00.

Podhale, z kompletem punktów na koncie, zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli 1. ligi. Z czterech ostatnich spotkań z Legią Podhale wygrało 3. Tylko raz górą byli legioniści, w dodatku na własnym lodowisku. Ostatnie mecze:

Legia Warszawa 7-6 MMKS Podhale Nowy Targ
Legia Warszawa 3-4 MMKS Podhale Nowy Targ
MMKS Podhale Nowy Targ 3-2 Legia Warszawa
MMKS Podhale Nowy Targ 6-3 Legia Warszawa