MMKS Podhale

• Sędzia główny: Kurzątkowski
  • Widzów: 500

Niepotrzebnie stracony punkt

W sobotnie popołudnie na Torwarze zjawiło się zdecydowanie więcej kibiców niż na kilku ostatnich meczach naszych hokeistów. Od samego początku fani głośnym dopingiem wspierali podopiecznych Mariana Pysza w walce z Podhalem Nowy Targ. Legioniści objęli prowadzenie 14. minucie po asyście Michałkiewicza krążek do siatki skierował Grunwald. Druga część gry przebiegała pod dyktando licznych kar. Jeden z zawodników gości otrzymał karę meczu, a kibice byli świadkami sporej bójki na lodowej tafli. Natomiast od strony sportowej warszawianie cały czas przeważali i wykorzystali jedną z kilku dogodnych sytuacji - w 32. minucie do bramki trafił Pawłowski. Gdy wydawało się, że mecz łatwo wygramy, w trzeciej tercji Podhale doprowadziło do remisu 2-2 i sędzia zarządził dogrywkę. W 41. sekundzie dogrywki legioniści zdołali strzelić zwycięską bramkę, a jej autorem został Połącarz. Spotkanie wygrane, ale za zwycięstwo po dogrywce warszawianie otrzymali 2 a nie 3 punkty.

Autor: Woytek