Opole - Niedziela, 14 stycznia 2007, godz. 16:15

Orlik Opole

• Sędzia główny:
  • Widzów:

Niespodziewana strata punktów

Po pewnym zwycięstwie w sobotnim meczu w Opolu, w niedzielę legioniści doznali niespodziewanej porażki. Po pierwszej tercji Legia przegrywała 0-2, po drugiej części gry przegrywa 1-3, a w ostatniej tercji nie padły żadne gole.

Pomeczowe wypowiedzi:

Marian Pysz (trener Legii): Mimo, że w niedzielę mieliśmy bardzo dużo sytuacji, ale nie wykorzystaliśmy ich. Graliśmy nieprzekonywająco i zbyt bojaźliwie przed bramką. Bramkarz Orlika bronił bardzo dobrze i nie udało nam się doprowadzić nawet do remisu mimo nalotów, które robiliśmy. Tak ten mecz był prowadzony zbyt ospale, bez zębu hokejowego. Była widoczna nasza przewaga, ale brakowało kropki nad i. Czterech zawodników w nocy odjechało na studniówkę, także mieliśmy osłabiony skład, ale niezależnie od tego mecze należy wygrywać. Paru chłopaków w nocy miało jeszcze lekkie problemy zdrowotne i mogło to lekko wpłynąć na ich dyspozycję i dokładność.
Autor: Woytek