77. Rostkowski
  • Sędzia główny: Włodzimierz Zarodkiewicz
  • Widzów: 650

Fantastycznie!

Ogromną niespodziankę sprawili w niedzielę hokeiści Legii, pokonując 3-2 na wyjeździe lidera rozgrywek - Polonię Bytom. Bramki dla warszawskiego zespołu zdobyli: Górka, Stajak i Michałkiewicz. Trener Marian Pysz nie krył swojego zadowolenia po spotkaniu. "Grało nam się bardzo dobrze. Występowaliśmy na luzie, bez presji i dzięki temu odnieśliśmy zwycięstwo" - powiedział szkoleniowiec.

Pomeczowe wypowiedzi:

Marian Pysz: W sobotę o wyniku zadecydowało 10 minut drugiej tercji, gdy otrzymywaliśmy za dużo kar i straciliśmy 4 bramki, wygrywając do 30 minuty 3-2. Mieliśmy jeszcze parę okazji żeby zmniejszyć rozmiary porażki, ale się nie udało. Natomiast w niedzielę od początku gra nam się bardzo dobrze układała. Nie było tyle wykluczeń. Drużyna grała skonsolidowanie i odpowiedzialnie, a przede wszystkim skutecznie. Mecz był na dobrym poziomie. Wynik bardzo nas zadowala i przybliża do play-offów, czyli celu, jaki sobie wyznaczyliśmy przed sezonem.
Autor: Woytek