HC GKS Katowice

• Sędzia główny:
  • Widzów:

Udany rewanż

W niedzielnym meczu Legia pokonała GKS Katowice 7-5 (3-2, 2-1, 2-2). Mimo straconej bramki już w pierwszej minucie, legioniści potrafili skoncentrować się i szybko odrobili straty, a następnie objęli prowadzenie. Później gole padały na przemian, raz dla Legii, raz dla Katowic. Do ostatnich minut toczyła się zacięta walka. Zespół gości nie poddawał się i próbował odrabiać straty, co częściowo im się udało, dzięki dwóm zdobytym golom w końcówce meczu. Na szczęście katowiczanom zabrakło czasu na wypracowanie kolejnych sytuacji, a my mogliśmy się cieszyć z kolejnego zwycięstwa.

Zapowiedź

Będzie lepiej?

W sobotę po dramatycznym meczu hokeiści Legii ulegli drużynie HC GKS Katowice 4-6. Przez długi czas byli jednak równorzędnym przeciwnikiem dla śląskiego zespołu. Przez cały czas mogli liczyć na doping licznie zgromadzonych kibiców. Nie zabrakło głośnego śpiewu i efektownych opraw. W niedzielę okazja do rewanżu. Miejmy nadzieję, że legioniści zagrają skoncentrowani i nie powtórzą sobotnich błędów.
Początek meczu o godz. 13:00. Wszystkich kibiców zapraszamy!