Holnicki-Szulc 0
  • Sędzia główny: Paweł Krawczyk, Piotr Kaszuba
  • Widzów:

Coraz bliżej spadek

Koszykarze Legii przegrali kolejne ligowe spotkanie. Tym razem ekipa Roberta Chabelskiego uległa 66-75 z OSSM w Sopocie. Po pierwszej połowie legioniści prowadzili 3 punktami. Niestety, decydująca o dalszych losach spotkania była trzecia kwarta, w której górą byli gospodarze rzucając o 13 punktów więcej. W ostatniej części gry nie udało się odrobić strat na tyle, żeby odnieść zwycięstwo. Najlepszym strzelcem koszykarzy Legii był Łukasz Zajączkowski. Zdobywca 23 punktów.

Autor: Fumen

Zapowiedź

Mecz za 4 punkty

Niedzielne spotkanie OSSM Sopot - Legia będzie typowym meczem za 4 punkty. Sopocianie, prowadzeni przez Jacka Łączyńskiego jeszcze w tym sezonie nie wygrali. Legioniści smak zwycięstwa poczuli tylko raz. Jeśli warszawiacy chcą utrzymać się w lidze, niedzielne spotkanie muszą rozstrzygnąć na swoją korzyść. Już przed tygodniem podopieczni Roberta Chabelskiego byli bliscy pierwszej wyjazdowej wygranej, ale spora liczba błędów w III kwarcie sprawiła, że z Kutna wróciliśmy na tarczy. Oby inaczej było w niedzielę, bo łatwiejszych rywali w lidze po prostu nie ma.