Warszawa (Torwar, ul. Łazienkowska 6a) - Niedziela, 10 stycznia 2016, godz. 16:00

13. wygrana w sezonie

W rozegranym dziś na Torwarze meczu I ligi koszykówki Legia wygrała z GKS-em Tychy 80-68. Wyniki kwart: 27-17, 19-17, 19-18, 15-16. Mecz obejrzało ponad 2000 osób. Kibice głośno dopingowali przez cały mecz, a na koniec zaprezentowali oprawę z racami. Kolejne spotkanie podopieczni Michała Spychały rozegrają 17 stycznia we Wrocławiu, z rezerwami Śląska. Najbliższy mecz w Warszawie - 23 stycznia w hali na Bemowie z liderem rozgrywek.

Zapowiedź

Liga na Torwarze

W niedzielę Legia rozegra drugi i zarazem ostatni w tym roku mecz ligowy w hali Torwaru. Spotkanie z GKS-em Tychy rozpocznie się o 16:00. Bilety w cenie 10 i 15 złotych (w zależności od sektora) można kupować w kasie przy Łazienkowskiej w godzinach 11-19 w dni powszednie, w sobotę od 10 do 17 oraz w dniu meczu uruchomiona zostanie sprzedaż w kasach Torwaru.

Grupy Kibicowskie zapraszają wszystkich na to spotkanie: "Wymagając od innych, pamiętajmy że jako kibice my również mamy obowiązki wobec sportowców Legii, klubu działającego niegdyś w obszarze wielu dyscyplin sportowych a dziś pomału odbudowującego swą sekcyjną potęgę. I tym obowiązkiem jest wspieranie obecnością i dopingiem tych którzy bronią świętych legijnych barw.

W najbliższą niedzielę swój mecz rozegrają koszykarze, którzy zmierzą się z GKS Tychy. Odrodzenie Potęgi trwa i powinnością każdego kibica jest przybycie na ten mecz. Na ten stuletni jubileusz zmobilizujmy się wszyscy którzy mają Legię w sercu i korzystając z przerwy w rozgrywkach piłkarskich wspierajmy sekcje! Do zobaczenia w niedzielę o 16 na Torwarze!"