33. Szymon Szewczyk 5 (1)
  • Sędzia główny: Paweł Białas, Mariusz Adameczek, Marcin Bieńkowski | Komisarz: Zbigniew Błażkowski
  • Widzów:

Niespodzianki nie było

W rozegranym awansem meczu 21. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki Legia przegrała we własnej hali z Anwilem Włocławek 60-95. Legioniści po raz kolejny bardzo dobrze weszli w spotkanie. Pierwszą kwartę wygrali aż osmioma punktami. W drugiej było już nieco gorzej i do przerwy na tablicy wyników było 40-41 dla gości. Niestety w trzeciej odsłonie rywale wyraźnie odskoczyli Legii i ostatecznie wygrali aż 35 punktami. Kolejny mecz na Bemowie podopieczni Tane Spaseva zagrają 27 stycznia ze Startem Lublin.

Zapowiedź

Faworyt jest jeden

Legia w poniedziałek w końcu wygrała po raz pierwszy w obecnych rozgrywkach, ale czwartkowy rywal wydaje się poza zasięgiem stołecznej drużyny. Anwil jest liderem rozgrywek, a także zdecydowanym faworytem do gry w finale play-off. W sporcie jednak niespodzianki zdarzają się i mamy nadzieję, że świadkami jednej z nich będziemy właśnie w czwartkowy wieczór na Bemowie. Zapraszamy do wspierania Legii - początek meczu o godzinie 19!