Środa, 11 lutego 2004 r. godz. 23:01

ADO Den Haag 3-1 FC Groningen

Fumen, źródło: własne

Piłkarze ADO Den Haag przerwali pasmo porażek w lidze wygrywając dziś mecz u siebie. Tym razem drużyna z Hagi pokonała 3-1 FC Groningen. Po pierwszej połowie to goście prowadzili 1-0. Jednak po zmianie stron za sprawą Simonsa, Den Haag doprowadzili w 52. minucie do wyrównania. Chwilę później na 2-1 podwyższył Stroeve, a na tuż przed końcem ten sam zawodnik ustanowił wynik spotkania na 3-1, strzelając gola z rzutu karnego. Z pewnością cieszy wygrana przyjaciół z Hagi. Jednak prawdziwy sprawdzian przed nimi, gdyż już w najbliższy weekend zagrają na własnym stadionie z Feyenoordem Rotterdam.