Wspaniała zabawa fanów Legii na meczu koszykarzy - fot. Hagi
Sobota, 27 listopada 2010 r. godz. 18:34

Koszykówka: Legia 105-47 Mazowsze Grójec

Bodziach

Legia Warszawa rozgromiła w hali przy Obrońców Tobruku zespół Mazowsza Grójec 105-47. Trener legionistów dał dziś dłużej pograć rezerwowym. Najlepiej z nich zaprezentował się Kamil Trybański. Przez całe spotkanie koszykarzy dopingowała 200-osobowa grupa fanów (wyniki rankingu dzielnicowego jutro). "Hej Legia kosz..." niosło się po całym Bemowie. Pod wrażeniem dopingu byli goście, którzy... z ławki rezerwowych nagrywali nie mecz, a doping kibiców :)
Fotoreportaż z meczu - 37 zdjęć Hagiego
Fotoreportaż z meczu - 43 zdjęć Gacka

Po meczu koszykarze Legii zaśpiewali z kibicami "Warszawę". Kolejny mecz legioniści zagrają za 2 tygodnie w Legionowie. Najbliższy mecz u siebie, a zarazem ostatni w tym roku - w niedzielę, 19 grudnia o godzinie 17 na Bemowie.