Rafał Holnicki-Szulc zdobył bardzo ważne punkty w Piasecznie - fot. Hagi
Niedziela, 7 kwietnia 2013 r. godz. 11:08

Końcówka meczu w Piasecznie (VIDEO)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Po raz drugi mecz koszykarzy Legii z Piasecznem trzymał w napięciu do ostatniej sekundy. Tym razem po końcowej syrenie świętować mogli legioniści. Nasz zespół prowadził przez większość czwartej kwarty, ale w końcówce na prowadzenie wyszli gospodarze. W ostatnich sekundach, przy stanie 83-80 dla Legii, goście próbowali doprowadzić do wyrównania, na co mieli 6 sekund, ale Majewski nie trafił za 3, a dobitka Okoły spod kosza miała miejsce już po syrenie. Poniżej zapis video ostatnich minut meczu: