Widzów: 25401

16:30 - Witamy ze stadiony przy Łazienkowskiej 3!
Do meczu pozostała godzina.
Na razie cisza i spokój na obiekcie, ale przygotowaną przez NS-ów oprawę widać już na horyzoncie.
Od pierwszych minut w Legii na boisku wybiegną m.in. Wszołek, Lewczuk czy Karbownik.
Na szpicy zagra Jose Kante, którego wspierać będzie Luquinhas.
16:40 - Pierwsze kibicowskie "uprzejmości" za zostały wymienione
16:50 - Rozgrzewkę czas zacząć. Do meczu coraz bliżej
17:15 - Na płycie boiska trwa oficjalne pożegnanie Miroslava Radovicia oraz Michała Kucharczyka
Donośne "DZIĘKUJEMY!" poniosło się od kibiców w stronę zawodników, którzy szmat swojego piłkarskiego życia.
17:18 - Michał Kucharczyk - "Nie mówię żegnam, bo jestem jeszcze za młody na to, lecz do zobaczenia. Na pewno tu wrócę."
"Jesteśmy z Wami, jesteście legionistami"
17:27 - Ruszyli

2' - Zaczęli lechici
2' - Żółta kartka: Michał Karbownik (Legia)
4' - Zagotowało się pod bramką Majeckiego po rzucie wolnym, ale ostatecznie na spalonym Gytkjaer
4' - Żółta kartka: Luis Rocha (Legia)
5' - Kolejny faul legionisty i kolejna kartka dla bocznego obrońcy. Faulowany Jóźwiak
7' - Nerwowo zaczęli gospodarze
9' - "Żyleta" od pierwszego gwizdka daje wyraz swojej dezaprobaty dla "dokonań" prezesa
11' - Legioniści od defensywa konstruują atak pozycyjny
13' - Zawodnicy grają od kilku minut a kibice w tym momencie ruszyli pełną mocą z dopingiem.
13' - Rzut rożny dla Lecha
14' - Będzie groźnie pod bramka Majeckiego. Rzut wolny dla przyjezdnych. Jevtić przy piłce
15' - Chciał zaskoczyć Majeckiego strzałem przy bliższym słupku ale trafił w boczną siatkę
16' - Wszołek płasko po ziemi w pole karne gdzie Martins zostaje uprzedzony przez Crnomarkovicia
19' - Luquinhas pośliznął się i stracił piłkę na rzecz Modera, jednak pokazał ambicję i po kilkudziesięciu metrach odzyskał ją
21' - Kante strzela z 14. metrów i trafia w Crnomarkovicia
22' - Rzut rożny dla Legii. Piłkę ustawił Antolić
24' - Futbolówka minęła wszystkich zawodników w polu karnym, poprawił Karbownik, ale jego podanie łatwy wybili lechici
25' - Ajjjjj, znakomita okazję miał Kante. Prostym zwodem położył na ziemi Satka i mając przed sobą tylko bramkarza posłał piłkę obok słupka!
26' - Strzał Martinsa z dystansu z problemami broni van der Hart
26' - Żółta kartka: Jakub Moder (Lech)
27' - Rozpędzający się Luquinhas powalony przez lechitę
27' - Rocha przedarł się lewą stroną i wywalczył rzut rożny
32' - Kante wypuszcza sobie piłkę obok Gumnego i zostaje przez niego sfaulowany
34' - Walka Martinsa z Muharem w parterze o piłkę
35' - Żółta kartka: Karlo Muhar (Lech)
36' - Karbownik przedarł się w pole karne i podał do Kante, który będąc tyłem do bramki zdołał oddać strzał i wywalczył rzut rożny
40' - Luquinhas faulowany przed polem karnym. Szansą przed Legią. Antolić przy piłce dobra okazja do strzału
41' - Strzał i piłka leci nad poprzeczką
42' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
43' - Martins sprytnie wbiegł przed Jóźwiaka i dał się sfaulować powstrzymując atak gości
45' - Wszołek zagrał idealną piłkę do Novikovasa, który miał przed sobą tylko bramkarza a jednak pozwolił stojącemu za nim obrońcy wybić futbolówkę poza boisko
46' - Koniec pierwszej połowy

Po pierwszych nerwowych minutach legioniści przejęli inicjatywę ale do przerwy remis
Goście jako pierwsi meldują się na murawie
Wygląda na to, że bez zmian kontynuują zawody oba zespoły

46' - Kante do Martinsa i gramy
49' - Wieteska uprzedza Gytkjaera ale piłka dalej w posiadaniu gości
53' - Dobry strzał Luquinhasa, niestety tyko boczna siatka
56' - GOL! Lech Poznań
56' - Strzelec gola: Darko Jevtić (Lech)!
57' - Piłka zagrana z prawego skrzydła płakso po ziemi, odbiła się od lechity, legionisty i trafiła do nieobstawionego Jevticia, który nie miał problemów z umieszczeniem jej w bramce
59' - Rzut rożny po akcji Karbownika
61' - Novikovas do Kante i strzał Gwinejczyka głową nad poprzeczką
61' - Zmiana Legia: Luis Rocha Jarosław Niezgoda
62' - Martins dostaje piłkę przed pole karne, przyjmuje i uderza ile sił w nogach... prosto w ręce van der Harta
63' - Kante płasko w pole karne do Niezgody i górą goście
64' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
64' - Strzelec gola: Arvydas Novikovas (Legia)!
67' - GOL! Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy. Szybki kontratak, Niezgoda wpada w pole karne, mija bramkarza ale obrońca wślizgiem wybija mu piłkę. Na szczęście najbliżej do niej miał Novikovas i bez problemów umieścił ją w bramce
70' - "Żyleta płonie"
72' - Novikovas podaje do Kante od którego piłka odbija się jak od drewna.
74' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
74' - Małe spięcie na linii Wszołek - Jóźwiak i po chwili ten drugi został zmieniony
74' - Zmiana Lech: Kamil Jóźwiak Jakub Kamiński
75' - Zmiana Lech: Darko Jevtić Joao Amaral
75' - Zmiana Legia: Luquinhas Maciej Rosołek
76' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
76' - Rzut wolny dla gości. Moder strzela prosto w mur
77' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
77' - Strzelec gola: Maciej Rosołek (Legia)!
78' - GGGOOOLLL! Wejście smoka młodego zawodnika Legii. Pierwszy kontakt z piłką i gol!
80' - Zmiana Legia: Jose Kante Walerian Gwilia
81' - Wracam do gry po przerwie spowodowanej kontuzją Amarala
81' - Zmiana Lech: Karlo Muhar Paweł Tomczyk
87' - Rosołek w pole karne do Niezgody i rzut rożny dla gospodarzy
88' - Ofensywny faul Wieteski
89' - Groźny strzał Amarala z dystansu pewnie broni Majecki
91' - Karbownik blokuje strzał Tomczyka i tylko rzut rożny po którym nic nie było
92' - Druga połowa przedłużona o 3 minuty
92' - Długie zagranie do Niezgody i na spalonym napastnik gospodarzy
93' - Niezgoda strzela, van der Hart broni a dobitka Antolicia w boczną siatkę
93' - Karbownik nie opanował prostej piłki bez zagrożenia i rzut rożny dla Lecha
94' - Na bramkę Majeckiego niecelnie strzelał van der Hart
94' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
94' - Koniec meczu!

Emocje w drugiej połowie zmieniały się diametralnie. Od załamania po euforię.
Prowadzenie objęli goście, ale gospodarze nie poddali się. Pokazali dziś charakter i odwrócili losy meczu.
Wymarzony debiut zaliczył Maciej Rosołek, który tuż po wejściu strzelił zwycięskiego gola.
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE! i zapraszamy po więcej na Legionisci.com