Wrocław - Niedziela, 8 grudnia 2019, godz. 17:30
    3 (1)

Sędzia: Piotr Lasyk
    Widzów: 31819

15:58 - Witamy z Wrocławia, gdzie za 1,5 godziny rozpocznie się hit kolejki.
    15:59 - Za kilka minut podamy wyjściowy skład Legii i nie będzie w nim raczej żadnych niespodzianek.
    16:34 - Część kibiców Legii już zajęła miejsca w sektorze gości.
    Bramkarze obu drużyn już na rozgrzewce
    16:55 - Legioniści pojawili się na murawie, chwilę później wybiegli wrocławianie
    17:21 - Od początku meczu dzieli nas dosłownie kilka minut. Kibice Legii zapełnili już prawie cały sektor gości
    17:27 - Piłkarze wychodzą z tunelu

3' - Dobry pressing Kante, po czym bramkarz źle wybija. Niestety po chwili niedokładnie Gwilia
    6' - Sporo walki w środku pola, z której dotychczas zwycięsko wychodzą legioniści
    8' - Lewczuk fauluje Gąskę w polu karnym, po czym sędzia wskazuje na wapno
    9' - Piłkę na jedenastym metrze ustawia Pich
    9' - Majecki lepszy od Picha! Fenomenalna interwencja
    12' - "Antola" zagrywa dobrą prostopadłą piłkę do Wszołka, który szuka podaniem Gwilii. Niestety skrzydłowy niecelnie podaje
    14' - Legioniści nie mogli znaleźć miejsca na strzał, po czym uderzył Antolić. Próbę Chorwata zablokował wrocławian
    14' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    15' - Strzelec gola: Paweł Wszołek (Legia)!
    17' - Z piłką w pole karne wpada "Karbo", po chwili podaje futbolówkę do Wszołka. Skrzydłowy lekkim, ale precyzyjnym strzałem pokonuje golkipera!
    18' - Kontra Śląska, jednak Golla zgrywa bardzo niedokładnie i marnuje szansę na zagrożenie bramce Majeckiego
    22' - Najpierw Gwilia skiksował strzelając z woleja, po czym swoich sił próbował "Antola". Strzał Chorwata został zablokowany
    23' - "Veso" centruje w pole karne, niestety piłki nie sięga Kante
    25' - Sędzia czeka ze wznowieniem gry, ponieważ wrocławscy kibice zaczęli używać fajerwerk
    29' - Legioniści rozgrzewają się przy ławce rezerwowych
    32' - Piłkarze obu drużyn schodzą z murawy
    35' - Zawodnicy ponownie meldują się na placu gry
    36' - Śląsk rozpoczyna rzutem z autu
    41' - Sporo niecelnych podań po obu stronach, przez co gra toczy się głównie na środku boiska
    42' - Lekki strzał z głowy piłkarza Śląska, pewnie wyłapany przez Majeckiego
    42' - Gwilia wychodzi sam na sam z bramkarzem, po czym bardzo długo zwleka z oddaniem strzału. Gruzinowi futbolówkę zabiera wrocławian
    43' - Po chwili Wszołek uderza w kierunku dalszego słupka, jednak dobrą interwencją popisał się Putnocky
    48' - Ładna akcja Śląska i instynktowna obrona Majeckiego. Będzie rzut rożny
    49' - Świetna kontra legionistów, która kończy się umieszczeniem piłki w siatce przez Kante. Niestety gol Gwinejczyka nie został uznany, z powodu pozycji spalonej
    50' - Sędzia do pierwszej połowy dolicza minimum 10 minut
    54' - Od kilku minut Śląsk napiera na legionistów, jednak jak na razie z marnym skutkiem
    61' - W końcówce Śląsk bardzo nerwowo w defensywie, czego nie wykorzystali legioniści
    61' - Koniec pierwszej połowy

Zawodnicy schodzą do szatni, a za nami emocjonująca pierwsza połowa. Legioniści skromnie prowadzą po golu Pawła Wszołka

49' - "Veso" zagrywa prostopadle do Wszołka, który zgubił piłkę tuż przed polem karnym
    51' - Martins minął dwóch rywali w środku pola, po czym chciał uruchomić Vesovicia. Podanie Portugalczyka było zdecydowanie za mocne
    52' - Żółta kartka: Diego Żivulić (Śląsk)
    53' - Z kontrą rusza Luquinhas, jednak po chwili do parteru sprowadza go Żivulić
    55' - Martins uderza precyzyjnie zza pola karnego, jednak pewnie piłkę wyłapuje golkiper
    58' - Martins faulowany przed polem karnym. Do piłki podchodzi Gwilia
    58' - Gruzin zupełnie źle uderzył, piłka po jego strzale minęła bramkę
    60' - Nagle piłka spada pod nogi Luquinhasa, który z woleja nie zdołał pokonać golkipera. Przy dobitce Brazylijczyka również lepszy okazał się Putnocky
    62' - Wszołek centruje w pole karne prosto do Gwilii. Gruzin uderza bez przyjęcia, jednak piłka szybuje wysoko nad poprzeczką
    63' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    64' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    65' - Martins pada na murawę, a sędzia prosi o nosze dla Portugalczyka
    67' - To niestety koniec spotkania dla Martinsa
    68' - Kante uderza, ale piłka minimalnie mija słupek
    68' - Zmiana Śląsk: Przemysław Płacheta Piotr Samiec-Talar
    68' - Zmiana Legia: Andre Martins Jarosław Niezgoda
    68' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    69' - Przed szansą Samiec-Talar, jednak fantastyczną interwencją popisał się "Veso"
    70' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    71' - Zmiana Śląsk: Jakub Łabojko Filip Marković
    72' - Kolejny raz przed szansą Samiec-Talar, tym razem na wysokości zadania stanął Majecki, który wyłapał uderzenie
    73' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    74' - Strzelec gola: Jose Kante (Legia)!
    75' - Spore zamieszanie pod bramką wrocławian, po czym piłkę przejmuje Kante i pakuje ją pod poprzeczkę!
    79' - Zmiana Śląsk: Damian Gąska Mateusz Cholewiak
    82' - Śląsk stara się zdobyć kontaktową bramkę, jednak na razie dobrze spisuje się defensywa legionistów
    84' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    84' - Strzelec gola: Luquinhas (Legia)!
    85' - Wrzutka na pole karne rywali prosto do Luquinhasa, który umieszcza głową piłkę w siatce. 3-0!
    85' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    85' - Zmiana Legia: Walerian Gwilia Mateusz Wieteska
    86' - Zmiana Legia: Jose Kante Maciej Rosołek
    87' - Żółta kartka: Filip Marković (Śląsk)
    89' - Żółta kartka: Paweł Wszołek (Legia)
    91' - Rosołek nieźle przedarł się prawą flanką, jednak dośrodkował zdecydowanie za mocno
    92' - Sędzia dolicza 3 minuty
    94' - Strzałem głową chciał pokonać Majeckiego Exposito, jednak legionista pewnie interweniuje
    94' - fot. Legionisci.com
    94' - Koniec meczu!

Legioniści pewnie 3-0 wygrywają ze Śląskiem Wrocław! Podopieczni Aleksandara Vukovicia zrównali się punktami z pierwszą Pogonią Szczecin
    Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej. Po więcej zapraszamy na Legionisci.com