Belek, Turcja - Niedziela, 19 stycznia 2020, godz. 15:00
1 (1)
Herb Dynamo Kijów Dynamo Kijów
  • 45' Citaiszwili
1 (1)

Wynik dzisiejszego sparingu można obstawiać u głównego sponsora Legii w firmie Fortuna. Kurs na zwycięstwo Legii - 2,69, a na wygraną Ukraińców 2,12.
Fortuna: Klikając w ten link możecie odebrać specjalny bonus startowy i zagrać bez ryzyka.
13:50 - Znamy już wyjściową jedenastkę Legii. Sprawdziły się przewidywania z porannego treningu, o którym pisaliśmy tutaj. W treści znajdziecie także film i zdjęcia z zajęć.
14:24 - Mecz obejrzą trenerzy asystenci reprezentacji Polski i prezes Legii Dariusz Mioduski, ktory dziś przyleciał do Turcji.
14:25 - Obie drużyny już na obiekcie. Legioniści rozpoczęli rozgrzewkę.
14:26 - Legia zagra na biało.
Dynamo zagra na niebiesko
Obydwa zespoły są już na boisku
Trwa przywitanie
Kapitanem w pierwszej połowie będzie Wieteska

1' - Rozpoczęli legioniści
3' - Legioniści przerwali atak Dynama i zaczynają swoją akcję
3' - Rzut rożny dla Legii wywalczył Vesović
4' - Wykonuje Antolić, do piłki wyskoczył Kante, ale jeden z rywali wybił ją głową
4' - Będzie jeszcze jeden rzut rożny
5' - Ponownie wybita piłka, będzie aut na wysokości pola karnego z prawej strony boiska
7' - Rosołek wpadł w pole karne, a rywale wybili piłkę na rzut rożny. Niewiele jednak wynikło z tej akcji
9' - Ponownie legioniści w polu karnym i kolejny rzut rożny
11' - Luquinhas wbiegł w pole karne, ale został uprzedzony przez bramkarza, który przejął piłkę
12' - Strzał Novikovasa z ok. 20 m - piłka przeleciała nad poprzeczką
13' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
13' - Strzelec gola: Domagoj Antolić (Legia)!
13' - GOL! Antolić wpadł w pole karne z prawej strony i z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce
14' - Faul Kante w ataku
16' - Citaiszwili faulowany tuż przed polem karnym, Lewczuk dyskutuje z sędzią
17' - Pivarić ustawił piłkę i strzelił prosto w mur
18' - Akcja przeniosła się już pod drugą bramkę
21' - Dośrodkowanie w pole karne Legii - Vesović wybił na rzut rożny
22' - Do piłki podszedł Verbić, groźny, ale jednak niecelny strzał Sydorczuka
24' - Akcja Legii - Antolić biegł środkiem, zagrał do Luquinhasa, potem jeszcze legioniści próbowali wyjść w pole karne, ale rywale przerwali akcję
25' - Od bramki Dynamo
27' - Akcja Karbownika lewą stroną boiska, ale za mocne podanie do Rosołka
27' - Dynamo zaczyna akcję od wycofania do bramkarza, ale legioniści grają wysokim pressingiem i znów szybko przejęli piłkę
28' - Pivarić dośrodkowywał piłkę w pole karne, ale Wieteska wybił ją głową
29' - Na spalonym Sydorczuk
32' - Dośrodkowanie w pole karne Legii, ale niecelnie uderzał Sol
36' - W ataku Dynamo
37' - Obie drużyny spokojnie rozgrywają swoje akcje, nie forsują tempa
38' - Karbownik wpadł w pole karne, próbował zagrać do Kante, ale trafił piłką w nogi obrońcy
39' - Novikovas zagrał na lewą stronę boiska do Rosołka, ten oddał niecelny strzał
39' - Rzut rożny dla Dynama
40' - Wieteska wybił piłkę, a po chwili Kante dwukrotnie faulował rywali na własnej połowie
42' - Vesović popędził w stronę bramki Dynama, jednak został sfaulowany w środkowej części boiska
42' - Kante faulowany, będzie rzut wolny - szybko rozegrany i mamy rzut rożny
43' - Zagranie ręką w polu karnym - powinien być rzut karny dla Legii, ale sędzia nakazuje grać dalej
44' - Jeden z rywali przewraca się w polu karnym - i tym razem gra jest kontynuowana
45' - GOL! Dynamo Kijów
45' - Nieudana próba prostopadłego zagrania do Kante
45' - Rywale wyszli z akcją i wyrównali wynik
45' - Strzelec gola: Heorhij Citaiszwili (Dynamo)!
46' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
46' - Szepelew przebiegł praktycznie przez całe boisko, podał na prawą stronę do w zasadzie niepilnowanego Citaiszwiliego, a ten pokonał bramkarza Legii
46' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy legioniści remisują z Dynamem Kijów 1-1. Zapraszamy na relację z drugiej części spotkania.
Legioniści już gotowi do gry. Trener Vuković na środku boiska przekazuje swoim zawodnikom ostatnie wskazówki
Czekamy na rozpoczęcie meczu, bo... nie ma jeszcze sędziów :)

148' - Zmiana Legia: Radosław Cierzniak Radosław Majecki
148' - Zmiana Legia: Marko Vesović Paweł Stolarski
149' - Zmiana Legia: Mateusz Wieteska William Remy
149' - Zmiana Legia: Igor Lewczuk Artur Jędrzejczyk
149' - Zmiana Legia: Michał Karbownik Luis Rocha
149' - Zmiana Legia: Arvydas Novikovas Mateusz Cholewiak
150' - Zmiana Legia: Walerian Gwilia Cafu
150' - Zmiana Legia: Domagoj Antolić Andre Martins
150' - Zmiana Legia: Luquinhas Mateusz Praszelik
150' - Zmiana Legia: Maciej Rosołek Piotr Pyrdoł
150' - Zmiana Legia: Jose Kante Kacper Kostorz
46' - Zmiana Dynamo: Benjamin Verbić Ibrahim Kargbo
46' - Zmiana Dynamo: Josip Pivarić Witalij Mykołenko
46' - Zmiana Dynamo: Tomasz Kędziora Ołeksandr Karawajew
46' - Zmiana Dynamo: Fran Sol Nazarij Rusyn
46' - Zmiana Dynamo: Heorhij Citaiszwili Carlos de Pena
46' - Zmiana Dynamo: Illia Zabarnyj Mohammed Kadiri
46' - Zmiana Dynamo: Serhij Sydorczuk Ołeksandr Andrijewski
47' - Zmiana Dynamo: Artem Szabanow Tamas Kadar
47' - Zmiana Dynamo: Mykoła Szaparenko Mikkel Duelund
47' - Zmiana Dynamo: Wołodymyr Szepelew Witalij Bujalski
47' - Zmiana Dynamo: Denys Bojko Heorhij Buszczan
48' - Stolarski faulowany z prawej strony boiska
51' - Cafu popędził środkiem, zagrał do Stolarskiego, ale ten wbiegł niemal do końcowej linii i legioniści stracili piłkę
53' - Dalekie zagranie do Rochy, jednak obrońca przerywa akcję
53' - Kostorz rozgrywa z Rochą w narożniku boiska i będzie rzut rożny dla Legii
54' - Szybka kontra Dynama, ale rywal zgubił piłkę
55' - Strzał Duelunda z dystansu - Majecki wybił piłkę na róf
55' - Groźny strzał Andrijewskiego, ale bramki nie ma
56' - Brzydki faul na Pyrdole, legioniści rozpoczynają akcję
56' - W ataku faulował Cafu
57' - Próba dośrodkowania Pyrdoła zablokowana przez rywali
59' - Cholewiak i Kostorz nieprzepisowo zatrzymali rywala
61' - Cafu faulowany w środku boiska
62' - Legioniści pogubili się w polu karnym i stracili piłkę
63' - Pyrdoł wbiegł w pole karne, ale jeden z kolegów nie zagrał mu piłki w tempo
65' - Doskonała sytuacja Legii!!! Stolarski popędził prawą stronę, wbiegł w pole karne, odegrał do Cholewiaka, jednak ten z bliskiej odległości uderzył tylko w bramkarza
66' - W odpowiedzi rywale strzelają bardzo groźnie - piłka po uderzeniu głową uderzyła w spojenie słupka z poprzeczką
69' - Rzut wolny dla Legii zza narożnika pola karnego z prawej strony
69' - Dośrodkowanie Martinsa i Kostorz przenosi piłkę głową nad poprzeczką
72' - Zagranie w pole karne Legii - Jędrzejczyk wyjaśnia sytuację
73' - Zagranie Praszelika w pole karne nie trafia do żadnego z legionistów i rywale rozpoczną od bramki
75' - Remy doskonale zagrał do Kostorza, ten minął rywala, jednak oddał zbyt lekki strzał, by zaskoczyć bramkarza
76' - Kolejna świetna okazja Legii zmarnowana! Dobre zagranie do Stolarskiego, ten pobiegł prawą stroną, dośrodkował do Kostorza, który z bliskiej odległości uderzył w bramkarza
76' - Dobry strzał Bujaskiego, na szczęście piłka przeleciała nad poprzeczką
77' - Lekkie i niegroźne uderzenie Kargbo z lewej strony z dystansu - Majecki bez problemów łapie piłkę
79' - Rzut wolny dla Dynama z prawej strony boiska
79' - Rzut rożny dla rywali
80' - Zmiana Legia: Piotr Pyrdoł Radosław Cielemęcki
81' - Błąd Majeckiego, który niemal wypuścił piłkę z rąk
81' - Rzut wolny dla Legii ok. 23 m od bramki
82' - Martins ustawił piłkę, uderzył nieźle pod poprzeczkę, ale bramkarza wybił piłkę na róg
82' - Martins na spalonym
85' - Cielemęcki minął rywala, wbiegł w pole karne, zagrał do kolegów, Rocha zagrał piłkę przed bramkę, ale żaden z kolegów nie zamykał akcji
86' - Kompletnie nieudany strzał jednego z rywali - piłka poszybowała bardzo wysoko nad bramką
87' - Praszelik faulowany w środku boiska
89' - Cholewiak strzelał zza linii pola karnego, ale jego uderzenie zostało zablokowane
91' - Koniec meczu!

Legia Warszawa zremisowała z Dynamem Kijów 1-1. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.