Belek, Turcja - Środa, 22 stycznia 2020, godz. 09:30
1 (1)

Widzów: 20

Garść informacji o sparingowym rywalu
8:55 - Witamy z Belek. Znamy już składy obu drużyn.
8:57 - Pilkarze Legii i rywale już rozpoczęli rozgrzewkę. Legioniści mają zagrać po 90 minut, a Węgrzy zamierzają zmienić całą jedenastkę w przerwie.
Legia zagra dziś na biało, a rywale w strojach granatowo-czerwonych.
Mecz obserwuje m.in. Sebastian Szymański.
Jest także Andrzej Woźniak i Czesław Michniewicz.

2' - Rozpoczęli legioniści
5' - Na spalonym Kostorz
7' - Praszelik wyprowadzał akcję Legii środkiem boiska, ale został sfaulowany
9' - Rzut wolny dla rywali z prawej strony boiska zza pola karnego
9' - Piłkę głową wybił Rocha
11' - Niezła akcja Legii, Rocha drybluje na lewej stronie, dośrodkował, strzał Cielemęckiego został zablokowany, a dobitka Rochy trafiła w nogi obrońcy
11' - Pyrdoł wykonał rzut rożny
11' - Piłka spadła na 5. metr, ale sędzia uznał, że Cafu przy wyskoku oparł się na rywalu i odgwizdał faul
12' - Praszelik podaje prostopadle do Kostorza, ten przyjął piłkę, ale był na spalonym
14' - Dośrodkowanie w pole karne Legii, Wieteska zbyt lekko wybił piłkę, Fodor zdołał oddać strzał, ale niecelny
15' - Cielemęcki czysto przejął piłkę przy linii bocznej, jednak sędzia uznał, że przy tym faulował, co wzbudziło sporo protestów
16' - Niecelny strzał zza pola karnego na bramkę Cerzniaka
17' - Rzut wolny dla Legii w pobliżu narożnika pola karnego po faulu na Rochy
17' - Przy piłce Praszelik. Dośrodkowanie na głowę Wieteski, który oddał strzał. Piłka musnęła jeszcze któregoś z rywali i mamy rzut rożny
17' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
17' - Strzelec gola: Mateusz Wieteska (Legia)!
19' - GOL! Mateusz Wieteska uderzył głową, bramkarz tak niefortunnie podbił futbolówkę, że ta spadła pod nogi obrońcy Legii, który z bliskiej odległości wpakował ją do siatki
22' - Wysoka, prostopadła piłka do Kostorza w pole karne, jednak ten jej nie sięgnął
22' - Niecelny strzał po ziemi, z dystansu Cafu
23' - Dobra piłka do Cholewiaka, ten znalazł się sam na sam, położył rywala, strzelił z 5 metrów, ale inny z zawodników węgierskich zdołał wrócić i wślizgiem w ostatniej chwili wybił piłkę
23' - Żółta kartka: Cafu (Legia)
24' - Rywale wychodzili z kontrą, Cafu nieprzepisowo powstrzymał Matyia
26' - Cholewiak rotuje się pozycjami z Cielemęckim
27' - Dośrodkowanie Rochy, Kostorz uderzył wślizgiem, piłka odbiła się od bramkarza, trafiła do Cholewiaka, który stał na 6. metrze i miał pustą bramkę przed sobą. Niestety, legionista uderzył nad poprzeczką! Gdyby trafił do siatki, gol i tak byłby nieuznany, bo sędzia dopatrzył się spalonego
28' - Kostrz wywalczył sobie pozycję z prawej strony, zbiegł do końcowej linii, wycofał do Cielemęckiego, który uderzył prosto w obrońcę, piłka wróciła jeszcze przed pole karne, skąd dwukrotnie uderzał Cafu i mamy rzut rożny
29' - Wieteska oddał niecelny strzał głową
30' - Sędzia dopatrzył się zagrania ręką któregoś z legionistów
32' - Zapowiadała się niezła akcja - Cafu miał przed sobą Kostorza i Cholewiaka, ale podał prosto do obrońcy
33' - GOL! Nyiregyhaza Spartacus FC
33' - GOL dla Spartakusa.
35' - Awantura na boisku! Rocha mocno odepchnął rywala, który go faulował. Dobiegł do niego Cafu. Trwają przepychanki, a sędzia sięgnął po żółty kartonik
35' - Żółta kartka: Marcell Hornyak (Spartacus)
35' - Ostatecznie kartką został ukarany tylko Hornyak, który faulował
36' - Strzelec gola: Ferenc Fodor (Spartacus)!
37' - Rzut wolny dla Legii z prawej strony pola karnego. Tmczasem Praszelik ucierpiał i mocno utyka
37' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
37' - Strzelec gola: Mateusz Wieteska (Legia)!
37' - I ponownie Wieteska strzelcem gola!!! Po dośrodkowaniu Praszelika Wieteska wyskoczył najwyżej i głową skierował piłkę do siatki
41' - Zablokowany strzał, a dobitkę Hornyaka obronił Cierzniak
42' - Pyrdoł chciał odegrać do kolegów, jednak został kopnięty. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia
44' - Faul Cafu, ale daleko od własnej bramki
44' - Otvos próbował technicznego strzału obok muru, ale się nie udało
46' - Dobre do zagranie do Rochy, ten dośrodkował, jednak obrońcy byli na posterunku
47' - Rywale wychodzili z kontrą, którą przerwał Remy
47' - Koniec pierwszej połowy

40' - Zmiana Spartacus: Zoltan Matyi Gabor Magyar
41' - Zmiana Spartacus: Ferenc Fodor Attila Talaber
41' - Zmiana Spartacus: Elod Vegso Danilo Pejović
41' - Zmiana Spartacus: Adam Csilus Akos Balint
41' - Zmiana Spartacus: Zsolt Patvaros Tamas Szekszardi
41' - Zmiana Spartacus: Bence Otvos Mate Papp
41' - Zmiana Spartacus: David Forgacs David Strarosta
41' - Zmiana Spartacus: Balint Kartik Mark Szokolai
42' - Zmiana Spartacus: Norbert Kovacs Alexander Svedyuk
42' - Zmiana Spartacus: Marcell Hornyak Balazs Boda
46' - Zmiana Spartacus: Balazs Asvanyi Mate Nagy
46' - Zmiana Legia: Radosław Cierzniak Cezary Miszta
46' - Zmiana Legia: Cholewiak Inaki Astiz
49' - Rzut rożny dla Legii
56' - Kostorz znalazł się w polu karnym, ale akcja Legii zwolniła i rywale wyszli z kontrą
57' - Po wejściu Astiza Remy gra obok Cafu, na pozycji defensywnego pomocnika
58' - Na razie bez ciekawszych akcji z obu stron
59' - Dośrodkowanie Stolarskiego, Kostorz uderzał głową, wysoko nad bramką
59' - Na spalonym Kostorz
62' - Faul Cielemęckiego na środku boiska
63' - Rzut rożny dla Spartakusa
64' - Dośrodkowanie niezbyt dobrze wykonane i Kostorz wybił piłkę
64' - Cielemęcki przejął piłkę na środku boiska i popędził w stronę bramki, ale akcja straciła tempo
64' - Zmiana Legia: Piotr Pyrdoł Nikodem Niski
65' - Strzał Kostorza zza pola karnego bardzo niecelny
68' - Rzut wolny dla Legii ok. 30 m od bramki
69' - Praszelik i Remy naradzają się
69' - Teraz odszedł Praszelik, podszedł Cafu
70' - Cafu wystawił piłkę Remy`emu, a ten uderzył po ziemi daleko obok bramki
71' - Miszta wyszedł na 35. metr i uprzedzając rywala, daleko wybił piłkę
72' - Zmiana Spartacus: Akos Balint Adam Toth
73' - Rzut karny dla Legii po faulu na Remy`m!
74' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
74' - Strzelec gola: Mateusz Wieteska (Legia) z karnego!
75' - Do piłki podszedł Mateusz Wieteska i posłał piłkę w lewy róg tuż przy słupku. 3-1 dla Legii!
76' - Szybka akcja Legii. Kostorz zagrał na środek do Cafu, a ten posłał piłkę nad poprzeczką aż na sąsiednie boisko
78' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
80' - Kostorz wyłożył piłkę Praszelikowi na 16. metr, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć
84' - Boda oddał lekki strzał - Miszta nie miał problemów z obroną
84' - Astiz dwukrotnie skutecznie interweniował, ale będzie rzut rożny
85' - Trochę zamieszania w polu karnym Legii, ale legioniści ostatecznie zażegnali niebezpieczeństwo
85' - Na spalonym Starosta
86' - Szybka akcja Legii, Cielemęcki popędził, oddał strzał zza pola karnego - piłka przeleciała tuż nad poprzeczką
87' - Brzydki faul na Wietesce w środku pola
88' - Remy uprzedził Totha w polu karnym
89' - Legioniści już w ataku, faulował Kostorz
90' - Żółta kartka: Mateusz Praszelik (Legia)
90' - Faul taktyczny Praszelika i legionista został ukarany żółtą kartką
92' - Strzał Body broni Miszta
93' - Jeszcze legioniści w ataku, zablokowany strzał Cielemęckiego
93' - Sędzia pokazuje, że do końca meczu jeszcze minuta
93' - Koniec meczu!

Za nami trzecie sparingowe spotkanie podczas zgrupowania w Belek. Legioniści wygrali ze Spartakusem 3-1, a wszystkie bramki zdobył Mateusz Wieteska. O godzinie 15 zapraszamy na relację ze spotkania z FK Voždovac Belgrad.