Belek, Turcja - Środa, 22 stycznia 2020, godz. 15:00
1 (0)
Herb FK Vozdovac FK Vozdovac
    0 (0)

Widzów: 20

13:40 - Ponownie witamy z Belek. Za nieco ponad godzinę "Wojskowi" rozegrają drugi środowy sparing.
    13:42 - Tym razem na boisko wybiegnie teoretycznie silniejsza jedenastka. Kurs na zwycięstwo Legii w Fortunie wynosi zaledwie 1,57.
    Fortuna: Klikając w ten link możecie odebrać specjalny bonus startowy i zagrać bez ryzyka.
    14:31 - W dzisiejszym meczu z powodu anginy nie zagra jeszcze Paweł Wszołek
    14:45 - Do rozpoczęcia meczu pozostał kwadrans
    14:56 - Legioniści zagrają dzisiaj w białych strojach
    14:59 - Rywale dzisiaj na czerwono. Nazwiska na koszulach mają napisane cyrylicą
    15:00 - Piłkarze wychodzą na boisko
    15:01 - Kapitanem Legii jest dzisiaj Artur Jędrzejczyk
    15:02 - Mecz rozpoczną legioniści

2' - Gramy!
    2' - Akcja Vesovicia prawą stroną. Dośrodkowanie w pole karne i obrońca wybił na rzut rożny
    3' - Ze stałego fragmentu gry nic nie wyszło. Bramkarz zacznie od bramki
    5' - Groźny strzał rywali z narożnika pola karnego. Uderzał Hajdin w kierunku dalszego słupka, ale niecelnie
    7' - Na razie Legia spokojnie konstruuje akcje od zawodników defensywnych
    7' - Na lewej stronie Vesović zatrzymał Lazara Zlicicia
    8' - Akcja lewą stroną Luquinhasa, podaje do środka do Martinsa, ale Portugalczyk niedokładnie podawał do Rosołka
    9' - Faul na Rosołku z lewej strony pola karnego
    10' - Mocne dośrodkowanie Antolicia i obrońcy wybijają na rzut rożny
    10' - Gwilia płasko wrzuca i zdecydowanie zbyt płasko. Będzie jednak jeszcze jeden korner. Tym razem Gwilia dośrodkował mocniej
    11' - Mocny strzał Karbownika i na posterunku Ilić! Pierwsza dobra okazja legionistów do wyjścia na prowadzenie
    11' - Legioniści zatrzymani na skrzydle i od rzutu rożnego teraz Antolić
    13' - Legia zaczyna akcję lewym skrzydłem. Karbownik wypchnięty przez obrońców i musiał wycofać piłkę do Jędrzejczyka
    13' - Wyraźnie widać, że legioniści stosują wysoki pressing. Teraz przyniósł on efekt, ponieważ mamy kolejny rzut rożny po błędzie Serbów
    14' - Dośrodkowanie do Jędrzejczyka, ale Ilić był szybszy i wybił piłkę na bezpieczną odległość
    14' - Faul w ataku Karbownika
    15' - Strata Luquinhasa pod polem karnym rywali. Szkoda, bo to była dobra okazja do strzału
    16' - Serbowie prezentują się lepiej niż wcześniejszy rywal Legii
    17' - Dobra interwencja Jędrzejczyka w obronie, który odebrał piłkę na środku boiska
    17' - Złe przyjęcie Novikovasa w polu karnym. Sędzia i tak podniósł chorągiewkę, sygnalizując pozycję spaloną
    18' - Słońce powoli zachodzi i włączone zostały stadionowe jupitery
    20' - Dwójkowa akcja Luquinhasa i Karbownika na skrzydle została przerwana przez rywali. Będzie jeszcze aut na wysokości pola karnego
    21' - Dużo walki teraz w środku pola
    22' - Antolić do Luquinhasa. Dużo akcji Legia rozgrywa na swojej lewej stronie
    23' - Rosołek agresywnie walczy w pressingu, co przyniosło skutek w postaci odbioru piłki. Bardzo dobra praca w wykonaniu napastnika
    24' - Faul legionistów w ataku
    25' - Ilić zmuszony do błędu po pressingu jednego z piłkarzy Legii. Bramkarz musiał ratować się wybiciem piłki poza boczną linię
    26' - Karbownik na lewej stronie. Dwójkowa akcja z Luquinhasem, ale wszystko zakończyło się stratą
    27' - Piłkarze FK Vozdovac mają spore problemy, aby przedostać się przez linię pomocy przeciwnika.
    27' - Wymiana piłki między Gwilią i Novikovasem, jednak nic z tego nie wyszło. Strata Gruzina
    29' - Rosołek prostopadle do Luquinhasa. Pomocnik wypchnięty jednak przez obrońcę i od bramki zacznie golkiper Vozdovac
    31' - Szansa dla Legii. Podanie z prawej strony do Rosołka, z piłką minął się Ilić, i napastnik był o krok od skierowanie jej do siatki
    31' - Aut dla Legii na wysokości pola karnego
    32' - Strzał Novikovasa z dystansu, ale wprost w nogi obrońcy
    32' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com

33' - Karbownik na skrzydle. Podał do środka do Martinsa, ale znów Serbowie zmuszają legionistów do wycofania piłki
    35' - Akcja Legii przerwana i będzie aut. Zaczną jednak zza linii Serbowie
    36' - Legia nie ma większych problemów z dostaniem się w okolice szesnastki. Potem jednak pojawia się problem, kiedy trzeba zagrać piłką na małej przestrzeni
    37' - Dośrodkowanie Lasickasa w pole karne Legii. Dobrze ustawiony Majecki wyjaśnia jednak zagrożenie
    37' - Jeden z nielicznych ataków FK Vozdovac. Serbowie starają się grać piłką na połowie legionistów
    38' - W drugiej połowie prawdopodobnie między słupkami stanie Wojciech Muzyk
    38' - Faul Antolicia i rzut wolny dla rywali. Oni jednak zaczynają spokojnie - nie zdecydowali się na dośrodkowanie w szesnastkę
    39' - Kolejny rzut wolny dla Serbów. Piłkę ustawia Zlicić
    40' - Strzał z rzutu wolnego jednak prosto w czterosobowy mur
    40' - Faul Jędrzejczyka w ataku
    41' - Pierwsza połowa nie porwała. Brakuje klarownych okazji do zdobycia bramki
    42' - Akcja Legii przed polem karnym Serbów, ale wszystko zakończyło się stratą. Jeszcze Novikovas prostopadle podał do Gwilii, jednak również niedokładnie
    43' - Legia ma dzisiaj wiele okazji do przećwiczenia schematów ataku pozycyjnego
    43' - Podanie w kierunku Vesovicia i przeciął wszystko obrońca. Będzie rzut rożny
    44' - Dośrodkowanie Antolicia, główkuje Lewczuk i tuż obok celu!
    44' - Bardzo dobra okazja dla Legii na objęcie prowadzenia
    45' - Faul w ataku Luquinhasa. Pomocnik starał się pressingiem odebrać piłkę obrońcy
    46' - Koniec pierwszej połowy

Sędzia nie doliczył nic do pierwszej połowy. Arbiter zaprosił zawodników na przerwę. Wracamy za kwadrans
    Piłkarza wrócili na boisko
    W Legii zmiana na bramce

163' - Zmiana Legia: Radosław Majecki Wojciech Muzyk
    47' - Od początku do ataku ruszyli legioniści
    48' - Bramkarz rywali po raz kolejny sprowokowany do błędu
    49' - Błąd Mikicia, który stracił piłkę w polu karnym, ale nie wykorzystali tego piłkarze Legii!
    49' - Mocny strzał Gwilii i bardzo dobra interwencja bramkarza
    49' - Po rzucie rożnym okazję miał jeszcze Martins. Portugalczyk trafił jednak prosto w Ilicia
    50' - Ładny strzał z dystansu Zlicicia. Piłka odbita od jednego z legionistów przeleciała ponad poprzeczką. Będzie rzut rożny
    51' - Poza boiskiem intensywnie rozgrzewa się Mateusz Cholewiak
    52' - Akcja Legii lewą stroną. Novikovas rozegrał piłkę z Vesoviciem, lecz nic z tego nie wyszło. Będzie aut dla Serbów
    53' - Wycofanie piłki do Muzyka. Ten odgrywa do Lewczuka, który został sfaulowany
    53' - Akcja prawą stroną, gdzie rywale są bardzo gęsto ustawieni. Piłkarze Legii ponownie wypchnięci na swoją połowę
    54' - Vesović wzięty w kleszcze przez dwóch obrońców. Rzut wolny dla Legii
    55' - Rosołek dobrze przejął piłkę w środku pola i dał się sfaulować na połowie rywala
    55' - Rzut rożny dla Legii. Dośrodkowanie Antolicia, ale niewiele z tego wyszło
    56' - Ładny strzał Luquinhasa z dystansu!
    56' - Piłka nieznacznie minęła poprzeczkę bramki Ilicia
    57' - Dalekie podanie do napastnika i spokojnie interweniuje Muzyk
    57' - Świetna szansa dla Legii!
    58' - Luquinhas do Rosołka, który stanął oko w oko z bramkarzem, ale przegrał z nim pojedynek
    58' - Dobijać starał się jeszcze Gwilia i ponownie ofiarna interwencja Ilicia uratowała Serbów
    60' - Atak prawą stronę, gdzie znalazł się Antolić. Wszystko zostało przerwane
    61' - Rozgrzewkę rozpoczął Ariel Mosór
    61' - Legia buduje atak od linii defensywy. Następnie piłka trafiła do Antolicia, ten dograł do Luquinhasa, który padł na murawę
    62' - Arbiter podbiegł do pomocnika sprawdzić, czy nie potrzebuje on pomocy medycznej
    62' - Wszystko jest już jednak w porządku i możemy kontynuować grę
    63' - Hajdin na lewej stronie i strata. Kolejna akcja Legii
    63' - Vesović miał szansę, ale został zablokowany przez wracającego Hajdina
    64' - Po chwili w pole karne wrzucił jeszcze Igor Lewczuk, ale nic z tego
    64' - Zmiana Legia: Maciej Rosołek Mateusz Cholewiak
    66' - Dziewięć zmian w drużynie serbskiej
    66' - W Legii na środek ataku wszedł Cholewiak za Rosołka
    67' - Świetna okazja! Novikovas do Luquinhasa, ten minął wychodzącego bramkarza, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i nie zdołał skierować jej do pustej bramki. Szkoda!
    68' - Bramkarz potrzebuje pomocy medycznej
    68' - Wszystko już jest w porządku i wracamy do gry
    72' - Aut dla Serbów na wysokości pola karnego. Legia szybko przejęła piłkę
    72' - Od bramki Muzyk. Bramkarz krótko rozegrał piłkę do Jędrzejczyka. Legioniści starają się dużo grać po ziemi
    73' - Cholewiak do Novikovasa, Litwin chciał spróbować dryblingu, lecz stracił piłkę w prosty sposób
    74' - Gwilia do Vesovicia. Obrońca zablokowany i aut dla Legii
    75' - Novikovas okiwał dwóch rywali. Litwin spróbował strzału, ale piłka odbiła się od rywali i spokojnie interweniował bramkarz
    75' - Zmiana bramkarza w FK Vozdovac
    77' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    77' - Pogubili się rywale we własnym polu karnym i przed szansą stanął Cholewiak. Napastnik zablokowany i ponownie rzut rożny
    78' - Jednak bez zagrożenia. Obrońca wyjaśniają sytuację
    78' - Wrzutka Vesovicia, ale uprzedzony Cholewiak przez obrońcę
    79' - Strzal Novikovasa z linii pola karnego metr nad poprzeczką
    81' - Kolejna wrzutka i znów rywale na rzut rożny
    81' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    81' - Gol dla Legii!
    81' - Cholewiak autorem pierwszego gola dla "Wojskowych"
    81' - Zimowy nabytek Legii popisał się dobrym płaskim uderzeniem z pola karnego
    82' - Strzelec gola: Mateusz Cholewiak (Legia)!
    84' - Blisko drugiego gola!
    84' - Gwilia zmarnował świetną okazję, aby podwyższyć prowadzenie
    85' - Gruzin został w ostatniej chwili zablokowany, kiedy miał przed sobą już tylko pusta bramkę
    86' - Legia spokojnie rozgrywa swój kolejny atak
    87' - Kolejny rzut rożny. Tym razem dośrodkowuje Antolić
    89' - Do końca spotkania już tylko minuty. Serbowie nie kwapią się do zdecydowanych ataków
    90' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    91' - Sprytnie zagranie Karbownika, ale nikt nie doszedł do kopniętej przez niego piłki