Belek, Turcja - Niedziela, 26 stycznia 2020, godz. 09:00
    0 (0)
    Herb Kajrat Ałmaty Kajrat Ałmaty
    • 42' Szuszenaczew
    1 (1)

Podobnie jak kilka dni temu sztab szkoleniowy zamierza dać zagrać zawodnikom po 90 minut. Prawdopodobne składy znajdziecie w naszym ostatnim raporcie z treningu.
    Trwa przywitanie obu drużyn. Legia zagra na zielono, rywale na biało.

2' - Rozpoczęli Kazachowie
    4' - Prostopadła piłka do Praszelika, ale bramkarz wyszedł poza pole karne i wybił futbolówkę
    5' - Kostorz biegł prawą stroną, próbował wbiec w pole karne, jednak został zablokowany przez obrońcę
    6' - Gwilia przebiegł przez pół boiska, próbował dośrodkowywać z lewej strony, ale nieudanie
    7' - Mecz obserwuje sporo przedstawicieli klubów z Ekstraklasy: ŁKS-u, Arki, Pogoni i Wisły Kraków.
    8' - Dobre dośrodkowanie z lewej strony, Ajymbietow niecelnie uderzał głową
    8' - Piłka trafiła Rochę w rękę i sędzia przerwał grę
    9' - Wszołek rozpędza się, dośrodkował, ale na głowę jednego z rywali i będzie aut dla Legii na wysokości pola karnego
    12' - Faul na Gwilii z prawej strony w pobliżu narożnika pola karnego
    13' - Poszkodowany sam podszedł do piłki... rzut karny dla Legii!!!
    13' - Żółta kartka: Rade Dugalić (Kajrat)
    14' - Do piłki podszedł Wieteska i... uderzył nad poprzeczką!
    16' - Praszelik wyprowadza środkiem akcję Legii, podał na skrzydło do Stolarskiego, który stracił piłkę
    18' - Nieudane dośrodkowanie Gwilii - bramkarz złapał piłkę
    20' - Żółta kartka: Jerkebułan Siejdachmiet (Kajrat)
    20' - Żółta kartka: Paweł Stolarski (Legia)
    20' - Brzydki faul Stolarskiego i sędzia pokazał kartkę
    21' - Ajymbietow znalazł się sam na sam z Muzykiem, ale sędzia dopatrzył się spalonego
    23' - Praszelik faulował Adachadżjiewa i rywale rozpoczną budowanie akcji od własnej połowy
    24' - Wszołek chciał dośrodkować z linii końcowej pola karnego, ale bramkarz złapał piłkę
    26' - Kostorz chciał wyjść sam na sam z bramkarzem, ale był na pozycji spalonej
    28' - Rzut wolny dla Legii na środku boiska
    29' - Sujumbajew wyprowadził akcję, zakończył ją celnym strzałem, ale Muzyk był na posterunku
    29' - Żółta kartka: Aybol Abiken (Kajrat)
    30' - Abiken ukarany żółtą kartką za faul
    31' - Cafu atakowany przez trzech rywali w środku pola, ostatecznie został zatrzymany nieprzepisowo
    31' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    33' - Lekki, słaby strzał Ajymbietowa
    34' - Rocha przebiegł w stronę bramki, zobaczył, że bramkarz wyszedł, chciał go przelobować, ale zupełnie mu to nie wyszło
    34' - Rzut rożny dla rywali
    35' - Dobrze wyskoczył Kostorz i wybił piłkę, teraz wyskoczył do piłki Muzyk, złapał ją i jeszcze został sfaulowany
    37' - Cafu zagrał do Rochy, ten oddał strzał z ostrego kąta, bramkarz odbił, próbował jeszcze dobitki Kostorz
    38' - Legioniści próbowali szybko rozegrać rzut wolny, mieli dobry pomysł, ale nie zrozumieli się z Kostorzem
    40' - Dobra akcja rywali, Remy ofiarnie wybił piłkę na róg
    41' - Rywale mocno wrzucili piłkę z autu w pole karne, ale Rocha wyjaśnił sytuację
    42' - GOL! Kajrat Ałmaty
    42' - Strzelec gola: Artur Szuszjenaczjew (Kajrat)!
    43' - Dobre rozegranie Wrzesińskiego, zagrał do Szuszjenaczjewa, a ten bez problemów pokonał Muzyka.
    46' - Remy faulowany we własnym polu karnym
    46' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy legioniści przegrywają z Kajratem 0-1. Zapraszamy na drugą połowę spotkania.

45' - Zmiana Kajrat: Stas Pokatiłow Danił Ustimenko
    47' - Żółta kartka: Kacper Kostorz (Legia)
    50' - Faul dla Legii na wysokości pola karnego
    51' - Głębokie dośrodkowanie, Pyrdoł uderzał nad bramką z ostrego kąta z lewej strony
    52' - Cafu przewraca się w polu karnym, ale sędzia wskazuje tylko na róg
    53' - Cafu kłóci się jeszcze z arbitrem, ale ten decyzji nie zmienił
    53' - Dośrodkowanie Gwilii, Remy wyskoczył nie w tempo i nic z tej akcji nie wyszło
    56' - Rzut rożny dla Legii, sporo zamieszkania i będzie kolejny róg
    56' - Dośrodkowanie na krótki słupek, strzelał Praszelik, jednak bramkarz obronił
    57' - Zmiana Legia: Paweł Wszołek Radosław Cielemęcki
    57' - Rajd Rochy, dośrodkowanie, Wieteska uderzył głową tuż obok prawego słupka bramki
    58' - Remy faulowany w środku boiska
    60' - Strzał Cielemęckiego z 16 metrów, zbyt lekki, żeby zaskoczyć bramkarza
    62' - Zmiana Legia: Wojciech Muzyk Cezary Miszta
    62' - Zmiana Legia: William Remy Inaki Astiz
    63' - Na spalonym Legia
    64' - Na murawie leży Kostorz i mamy przerwę w grze
    66' - Dobrze interweniował Rocha
    67' - Zmiana Legia: Piotr Pyrdoł William Remy
    68' - Dobre podanie Wrzesińskiego do Usjanowa, ten oddał niecelny strzał
    69' - Zmiana Kajrat: Jerkebułan Siejdachmiet Danijar Usjenow
    70' - Czerwona kartka: Artur Szuszjenaczjew (Kajrat)
    70' - Czerwona kartka: William Remy (Legia)
    71' - Trwają przepychanki na boisku, Szuszjenaczjew faulował, po czym mocno odepchnął Stolarskiego, piłkarze przepychali się, ale sędzia wyjaśnił sytuację, dając dwie czerwone kartki
    72' - Żółta kartka: Mateusz Wieteska (Legia)
    72' - Arbiter nie żałuje dzisiaj kartek zawodnikom obydwu zespołów :)
    73' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    73' - Rzut wolny dla rywali, próba strzału głową, jeszcze Wieteska bronił ofiarnie, ale i tak był spalony
    75' - Kolejny rzut karny dla Legii! Tym razem faulowany Kostorz przez Dugalicia, a do piłki podchodzi Gwilia
    76' - Co za pech! Tym razem lepszy bramkarz!!
    77' - Akcja Legii, Praszelik strzelał z ostrego kąta z prawej strony - niecelnie
    78' - Zmiana Kajrat: Abat Ajymbietow Wiaczesław Szwyriew
    78' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com

79' - Zmiana Kajrat: Konrad Wrzesiński Damir Bitusupow
    81' - Faul na Rochy blisko pola karnego
    81' - Mikanović dyskutuje z arbitrem
    82' - Do piłki podszedł Gwilia
    83' - To powinien być gol! Gwilia uderzył bezpośrednio po krótkim rogu, ale bramkarz był na posterunku
    84' - Rzut rożny dla Legii
    84' - Gwilia dośrodkuje z lewej strony
    85' - Piłka zagrana na 16. metr do Cafu, ten najpierw został zablokowany, a dobitkę obronił bramkarz
    86' - Na spalonym Wieteska
    87' - Powinno być 2-0! Bitusupow znalazł się sam na sam, jednak minimalnie przestrzelił z bliskiej odległości
    90' - Koniec meczu!

W pierwszym niedzielnym meczu Legia Warszawa przegrała z Kajratem Ałmaty 0-1. Zapraszamy na relację z popołudniowego spotkania, które odbędzie się o godzinie 15:30.