Belek, Turcja - Niedziela, 26 stycznia 2020, godz. 15:30
Sparing - mecz towarzyski
Herb Kajrat Ałmaty Kajrat Ałmaty
    0 (0)
    • 29' Antolić (k)
    • 81' Andre Martins (k)
    2 (1)

W popołudniowym meczu nie wystąpi Radosław Majecki, który wyjechał z Belek na testy medyczne do nowego klubu.
    Legioniści na zielono, czekają na murawie na rywala. Są już także sędziowie

1' - Spotkanie obserwuje m.in. Dusan Kuciak, a także kilku innych piłkarzy Lechii.
    4' - Zbyt mocna prostopadła piłka do Rosołka
    5' - Niedokładne zagranie Jędrzejczyka do Karbownika, ale legioniści szybko odzyskali piłkę
    5' - Faulowany Novikovas na środku boiska
    6' - Karbownik przewraca się w polu karnym, legioniści domagają się karnego
    7' - Rosołek wpada w pole karne, chciał odegrać do Luqinhasa, ale będzie tylko rzut rożny
    8' - Krótkie rozegranie, wycofanie piłki
    9' - Vesović faulował
    9' - Rzut rożny dla rywali, Jędrzejczyk wybił piłkę i ucierpiał w tej sytuacji
    11' - Cholewiak faulowany z prawej strony
    12' - Na razie bardzo spokojne tempo, nie ma ciekawszych sytuacji
    12' - Rosołek na spalonym
    13' - Żółta kartka: Alibi Tuzakbajew (Kajrat)
    14' - Faul Tuzakbajewa na Karbowniku i mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu
    14' - Rzut rożny dla Kajrata
    15' - Od bramki rozpoczął Cierzniak
    16' - Dobra sytuacja Legii zakończona strzałem Antolicia po ziemi z 16 metrów. Piłka minęła jednak słupek
    17' - Dośrodkowanie Vesovicia, Rosołek uprzedzony przez bramkarza
    18' - Strzał Cholewiaka ze środka po ziemi - niecelny, od bramki Płotnikow
    20' - Rosołek dobiegł do końcowej linii, zagrał przed bramkę, ale tam nie było żadnego z kolegów
    21' - Vesović przegrał pojedynek z Kiejlerem, ale legioniści szybko przejęli piłkę
    23' - Sporo gry w środku boiska
    24' - Rosołek wbiegł w pole karne, jednak nie zdołał oddać strzału, bo dobrze interweniował Płotnikow
    24' - Rzut rożny po strzale Nurmugamieta z dystansu
    25' - Kasabułat strzela bardzo niecelnie, piłka przeleciała nad poprzeczką
    27' - Eseola próbował wyjść sam na sam, ale podanie od kolegi było niedokładne
    27' - Antolić zagrał prostopadle do Cholewiaka, ten jednak był na spalonym
    29' - Żółta kartka: Iwan Sizow (Kajrat)
    29' - Rzut karny dla Legii, Sizow faulował Luquinhasa
    29' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    29' - Strzelec gola: Domagoj Antolić (Legia) z karnego!
    30' - Tym razem legioniści skuteczni w wykonaniu jedenastki.
    31' - Tuzakbajew zagrywał na prawą stronę, ale jego kolega nie opanował piłki
    31' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    31' - Rzut wolny ok. 25 od bramki Legii
    32' - Świetna interwencja Cierzniaka!
    33' - Legioniści podskoczyli, a piłka przeleciała pod nimi, na szczęście bramkarz był na posterunku
    33' - Rzut rożny dla Legii
    35' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    37' - Lewczuk faulował rywala
    38' - Vesović próbował rozpocząć szybką akcję prawą stroną, ale stracił piłkę
    39' - Kolejny faul Lewczuka, sędzia pokazał mu, że go obserwuje :)
    39' - Rzut rożny dla Kajrata
    40' - Długa piłka do Rosołka, ten wbiegł w pole karne, wycofał do Novikovasa, a ten w bardzo prosty sposób zgubił piłkę
    43' - Mecz rozgrywany jest w niezbyt szybkim tempie, nie ma tez wielu ciekawych sytuacji
    44' - Skuteczny odbiór piłki przez Jędrzejczyka
    44' - Żółta kartka: Siergiej Kiejler (Kajrat)
    45' - Vesović zagrywał po ziemi do wbiegającego Martinsa, ale legionista nie doszedł do piłki
    46' - Sędzia odgwizdał rękę Cholewiaka w środku boiska
    46' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia wygrywa z Kajratem 1-0. Zapraszamy na drugą połowę spotkania.

47' - Żółta kartka: Mateusz Cholewiak (Legia)
    47' - Cholewiak ukarany kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego
    48' - Rzut wolny dla Legii z prawej strony boiska
    49' - Dośrodkowanie Antolicia, Jędrzejczyk zagarnął piłkę zza końcowej linii, ale sędzia dopatrzył się rzutu rożnego
    49' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    53' - Dalekie podanie Martinsa do Luquinhasa, ale ten nie opanował piłki w narożniku boiska
    53' - Na spalonym Tuzakbajew
    54' - Howhannisjan strzelał z ostrego kąta, został zablokowany, a dobitkę obronił Cierzniak
    54' - Cholewiak na spalonym
    55' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    55' - Cholewiak faulowany na własnej połowie
    56' - Eseola wpadł w pole karne, zderzył się z Cierzniakiem i Lewczukiem
    56' - Płotnikow wyszedł poza pole karne i wybił piłkę na aut
    59' - Znakomita sytuacja Legii! Najpierw uderzał Novikovas, bramkarz obronił, a następnie dwukrotnie swoich sił próbował Cholewiak, ale bramkarz dwukrotnie okazał się lepszy
    61' - Rzut wolny dla Legii, bardzo daleko od bramki
    63' - Luqinhas wbiegł w pole karne, zagrał do Novikovasa, ale ten nie zamknął akcji
    64' - Karbownik przerwał skutecznie akcję Kajrata
    65' - Faul Vesovicia w narożniku boiska
    66' - Eseola przestrzelił z bliskiej odległości
    67' - Strzał z dystansu, Cierzniak "wypluł" piłkę, jeden z piłkarzy chciał dobijać, ale był na spalonym
    69' - Zmiana Kajrat: Rifat Nurmugamiet Danijar Usienow
    70' - Zmiana Kajrat: Iwan Sizow Wiaczesław Szwyriew
    71' - Cholewiak wpadł w pole karne, uderzył po ziemi, ale bramkarz wybił piłkę na róg
    72' - Na spalonym Martins
    73' - W grze Legii niestety widać brak klasowego napastnika
    73' - Tym razem na spalonym Luquinhas
    74' - Rzut rożny dla rywali
    76' - Na spalonym Rosołek
    77' - Zmiana Legia: Maciej Rosołek Radosław Cielemęcki
    77' - Po zejściu Rosołka na atak przeszedł Cholewiak
    77' - Luquinhas wpadł w pole karne, ale wycofał piłkę
    78' - Świetna interwencja Cierzniaka! Astanow uderzył ze środka z bliskiej odległości, a bramkarz wybił piłkę na róg.
    80' - Novikovas uprzedzony przez bramkarza
    80' - I kolejny spalony. Tym razem Vesović....
    81' - Karbnik faulowany i będzie rzut karny dla Legii
    81' - Do piłki podchodzi Antolić
    81' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    82' - Strzelec gola: Andre Martins (Legia) z karnego!
    82' - Ostatecznie oddał piłkę Martinsowi, który pokonał bramkarza
    84' - Nieudana akcja Novikovasa, który dał się dogonić przeciwnikowi, a potem stracił piłkę
    84' - Na spalonym Cholewiak
    85' - Prostopadła piłka Luquinhasa do Ciemelęckiego, ten jednak źle przyjął
    85' - Niecelny strzał Novikovasa z dystansu
    90' - Legioniści mają pomysł na akcje, ale brakuje wykończenia i dokładności
    90' - Faul Astanowa na Karbowniku
    91' - Rzut wolny dla Legii z lewej strony, szybko wykonany
    91' - Koniec meczu!

W ostatnim meczu sparingowym podczas zgrupowania w Turcji Legia wygrała z Kajratem Ałmaty 2-0. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.