Płock - Piątek, 11 września 2020, godz. 20:30

Witamy z przebudowywanego aktualnie stadionu w Płocku. Legioniści zagrają dziś w białych strojach.
    Piłkarze są już na murawie
    Gospodarze zagrają w niebieskich strojach
    Trwa losowanie stron
    Rozpoczną gospodarze

1' - Od środka zaczęli płocczanie
    3' - Z lewej strony piłkę w pole karne dośrodkował Mladenović, jednak zagrał niecelnie
    5' - Z szybką kontrą ruszyli "Nafciarze", ale skutecznie futbolówkę wywalczył Remy
    6' - Daleka piłka do Pekharta i skuteczna główka stopera gospodarzy
    7' - Kapustka do Mladenovicia. Serb wrzutką szukał Kante, jednak zagrał za wysoko
    9' - Legioniści chcieli wyjść z szybkim atakiem, ale podanie Luquinhasa zostało zablokowane
    12' - Ale okazja! Martins technicznie uderzył zza pola karnego, jednak płocczan uratowała poprzeczka. Futbolówkę opanował jeszcze Kante, dograł do kolegi z drużyny, ale tym razem świetną interwencją popisał się Kamiński
    15' - W pole karne wpadł Karbownik, jednak skutecznie przewrócił go Angel Garcia. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia
    17' - Kolejne dośrodkowanie Mladenovicia, jednak "Wojskowi" nie stworzyli większego zagrożenia pod bramką Wisły
    19' - Nieprzygotowany strzał Lesniaka. Uderzył zdecydowanie za lekko, a co najważniejsze niecelnie
    21' - Od początku spotkania widzimy trochę nerwowości i niecelności w grze warszawiaków
    22' - Prosta strata Martinsa w środku pola, na szczęście płocczanie nie wykorzystali błędu Portugalczyka
    22' - Niezła wrzutka Mladenovicia, niestety Kante uprzedził dobrze interweniujący Kamiński
    24' - Od początku spotkania bardzo aktywny jest Kapustka, niestety często brakuje skutecznego przyjęcia lub zagrania
    25' - Angel Garcia uciekał już legionistom, jednak Slisz faulem przerwał rajd przeciwnika
    28' - Sheridan głową uderzył w kierunku naszej bramki, ale piłkę pewnie wyłapał Boruc
    29' - Legioniści szybko przenieśli się pod pole karne płocczan. Luquinhas znalazł podaniem Pekahrta, którego uprzedził Zbozień
    30' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    30' - Strzelec gola: Tomas Pekhart (Legia)!
    32' - Mamy bramkę!!! Mladenović bardzo dokładnie dośrodkował piłkę w pole karne. Tam świetnie odnalazł się Pekhart, który popisał się bardzo mocnym strzałem głową. Bez szans przy uderzeniu Czecha był golkiper gospodarzy
    35' - Żółta kartka: Alan Uryga (Wisła P.)
    35' - Luquinhas zakręcił rywalem, któremu nie pozostało nic innego jak sfaulować Brazylijczyka
    37' - Kolejny raz bardzo ostro potraktowany Luquinhas. Tym razem sędzia nie pokazał żółtego kartonika wiślakowi
    38' - Bardzo dobre dośrodkowanie Luquinhasa. Futbolówka minęła Kantę, a następnie poza linię końcową wydelegował ją jeden z płocczan
    41' - Karbownik niecelnie zagrał piłkę pod własnym polem karnym, przez co utworzył się mały chaos przed szesnastką. Ostatecznie Remy sfaulował Gjertsena
    42' - Szwoch w pole karne, tam do piłki dopadł Zbozień, który trafił futbolówką w boczną siatkę
    43' - Żółta kartka: Bartosz Slisz (Legia)
    43' - Nerwowo na środku boiska. Slisz agresywnie atakował Szwocha, za co obejrzał żółtą kartkę
    44' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    45' - Teraz starcie przed szesnastką Pekharta z Sheridanem. Zdaniem arbitra faulował Czech
    45' - Do rzutu wolnego podszedł Szwoch, jednak nieco przestrzelił
    46' - Co najmniej minutę potrwa jeszcze pierwsza część spotkania
    47' - Koniec pierwszej połowy

Po pierwszej połowie legioniści skromnie wygrywają w Płocku. "Wojskowi" są drużyną lepszą, jednak póki co potwierdzili to jednym trafieniem

46' - Zmiana Wisła P.: Torgil Gjertsen Dusan Lagator
    46' - Zmiana Wisła P.: Paweł Żuk Dawid Kocyła
    48' - Drugą połowę zaczynamy od dwóch fauli wiślaków. Najpierw na murawie leżał Luquinhas, a później Martins
    49' - Szwoch wrzucił piłkę w pole karne, po czym Zbozień mocno uderzył futbolówkę głową. Ta poszybowała wysoko nad poprzeczką
    49' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    51' - Zbozień z autu w szesnastkę Legii, jednak futbolówkę wydelegował Karbownik
    51' - Żółta kartka: Angel Garcia (Wisła P.)
    52' - Tym razem bardzo agresywnym wślizgiem Luquinhasa potraktował Angel Garcia. Nie ma dzisiaj łatwego życia Brazylijczyk...
    57' - Beznadziejny strzał Kocyły. Piłka minęła słupek bramki o kilka dobrych metrów
    58' - Slisz w prosty sposób stracił futbolówkę, jednak sam naprawił swój błąd długo goniąc rywala
    60' - Po ziemi uderzył Rasak. Strzał był niezły, jednak Boruc wybił futbolówkę do boku
    61' - Żółta kartka: Mateusz Szwoch (Wisła P.)
    62' - Szwoch z ogromnym impetem wpadł w Slisza. Były legionista został ukarany żółtą kartką
    64' - "Karbo" spóźnił się z interwencją i faulował Angela Garcie
    65' - Spore zamieszanie przed bramką legionistów. Płocczanie wyskoczyli w górę pokazując sędziemu, że piłka przekroczyła linię bramkową. Na powtórkach widać, że Slisz w ostatnim momencie uchronił Legię przed stratą bramki. Gramy dalej
    66' - Zmiana Wisła P.: Cillian Sheridan Patryk Tuszyński
    67' - Zmiana Legia: Michał Karbownik Paweł Stolarski
    69' - Zmiana Legia: Jose Kante Walerian Gwilia
    72' - Wiślacy przejęli inicjatywę w tym meczu po zmianie stron
    74' - Mladenović dalekim podaniem szukał Luquinhasa, jednak świetnie "przeczytał grę" golkiper płocczan
    76' - Żółta kartka: Artur Jędrzejczyk (Legia)
    77' - "Jędza" dał się nabrać na prosty zwód Kocyły. Kapitan warszawiaków nieprzepisowo zatrzymał rywala
    78' - Niebezpiecznie! Szwoch świetnie dośrodkował piłkę w pole karne. Najwyżej przed bramką wyskoczył Tuszyński, jednak snajper płocczan niewiele się pomylił
    80' - Żółta kartka: Filip Mladenović (Legia)
    82' - Słabo po zmianie stron wygląda gra legionistów. Ciężko się to ogląda...
    83' - Zmiana Legia: Andre Martins Maciej Rosołek
    84' - Zmiana Legia: Bartosz Kapustka Rafael Lopes
    84' - Żółtą kartką został ukarany trener Aleksandar Vuković
    84' - Na murawie pojawił się debiutujący Rafael Lopes!
    85' - Żółta kartka: Luquinhas (Legia)
    86' - Slisz fenomenalnie przechwycił futbolówkę, po czym ruszył z nią w głąb połowy rywala. Ostatecznie został sfaulowany
    87' - Zmiana Wisła P.: Mateusz Szwoch Maciej Ambrosiewicz
    87' - Zmiana Wisła P.: Damian Rasak Piotr Pyrdoł
    88' - Na murawie pojawił się były zawodnik warszawiaków Pyrdoł, który wzmocnił płocczan podczas aktualnego okienka transferowego
    92' - Niezłe dośrodkowanie Lopesa, jednak Pekhart nie dosięgnął futbolówki
    94' - Michalski uderzał z trudnej pozycji, ale zupełnie się pomylił